У Лозовій вручили сертифікати про завершення загальновійськової підготовки до національного спротиву

Навчання у Лозівській громаді проходило під керівництвом Комунальної установи «Обласний центр підготовки населення до національного спротиву» Харківської обласної ради.

Протягом трьох місяців слухачі опановували знання та практичні навички з психологічної, вогневої, інженерної, тактичної, національно-патріотичної підготовки, основ лідерства, тактичної медицини, зв’язку, виживання, військової топографії, основ міжнародного гуманітарного права, а також основ Статутів Збройних Сил України.

1 липня у Лозовій відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів, відзнак та шевронів про завершення загальновійськової підготовки до національного спротиву. Ця подія підкреслює готовність мешканців громади до захисту рідної держави та є важливим кроком у зміцненні обороноздатності й безпеки регіону.

Присутніх вітав перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков:

«Це навчання — фактично школа виживання. Воно вчить людей відстоювати себе, свою сім’ю, своїх близьких. Отримані навички з надання медичної допомоги, поводження з небезпечними предметами, прийняття рішень у складних ситуаціях — це найголовніше. Ці знання ви можете передати своїм близьким і знайомим».

Олександр Жидков подякував Комунальній установі «Обласний центр підготовки населення до національного спротиву» Харківської обласної ради та керівнику Валерію Колянді за надану можливість жителям Лозівської громади оволодіти необхідними навичками, а також висловив сподівання на подальше співробітництво.

«Ви довели свою готовність стати частиною національного спротиву, здобули важливі знання та навички, які можуть урятувати життя», — відзначив заступник голови Лозівської районної державної адміністрації Віталій Сущенко. — «Дякую кожному з вас за свідомий вибір і відповідальність перед громадою та державою. Разом ми творимо майбутнє, здатне дати відсіч будь-яким викликам».

Директор Комунальної установи «Обласний центр підготовки населення до національного спротиву» Харківської обласної ради Валерій Колянда передав вітання від голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.

Він подякував керівництву Лозівської міської громади та Лозівської районної військової адміністрації за сприяння, вагомий внесок у національний спротив та допомогу в організації навчань.

«Вітаю всіх слухачів з успішним завершенням курсу підготовки, бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, успіхів і наснаги. Я сподіваюся, що ніколи ці знання, вміння й навички не доведеться застосовувати на практиці. Але, на жаль, зараз такі часи, що кожен із нас має ними володіти. І тільки єднаючись із силами оборони і безпеки, разом ми можемо здобути нашу перемогу», — зазначив Валерій Колянда.

Він також запросив усіх охочих доєднуватися до наступних потоків навчання.

Подякував інструкторам за змістовні знання та практичні навички й секретар Лозівської міської ради Юрій Кушнір, який також долучився до загальновійськової підготовки з національного спротиву. За його словами, ці знання особливо потрібні у воєнний час, допоможуть бути готовим допомогти громаді, захистити себе, рідних та діяти впевнено у надзвичайних ситуаціях.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *