Громадська організація «10 квітня» обрала Лозівську громаду для реалізації проєкту та проведе ремонт у двох кімнатах Краснопавлівського відділення Територіального центру.
Під час зустрічі з міським головою Сергієм Зеленським представники організації обговорили деталі робіт та подальшу співпрацю.
У межах проєкту заплановано замінити електромережу, водомережу та систему теплопостачання. У кімнатах капітально відремонтують стіни, підлогу та стелю, замінять вікна та двері, облаштують ґанокі навіс над входом до будівлі, щоб відділення стало комфортним та безпечним для людей, які отримують соціальні послуги.
Окрім цього, під час зустрічі обговорили участь громади в облаштуванні відділення.
Цей проєкт важливий для громади, адже дозволить покращити умови перебування відвідувачів та створити більш зручний простір для надання соціальної допомоги.
Міський голова Сергій Зеленський подякував громадській організації «10 квітня» за співпрацю та підтримку громади, підкресливши, що такі ініціативи допомагають робити життя людей у громаді кращим.