Раціон дитини має бути різноманітним та збалансованим, а сніданок – найважливішим прийомом їжі. Щоб приготувати смачні та корисні страви для своїх малюків, необхідно обрати правильний підхід до приготування.
Варимо кашу – це один з найпростіших і найпоширеніших варіантів сніданку для дітей. Протягом деякого часу можна готувати кашу з різних круп, наприклад, пшеничне, гречане або геркулесове. Додайте воду і відвар моркви, а потім закладаємо крупу, щоб вона приготована була швидше.
Задоволенням малюкові можна приготувати смачні блинчики або млинці. Рекомендується їсти їх з допомогою великої склянки молока або йогурту. Якщо хочеться щось солодке, то можна додати трохи цукру або меду до тіста.
Більш складною стравою є омлет. Для приготування омлету потрібно збити яйця з молоком, додати трохи солі та перцю. Для відвару можна використати капусту або інші овочі. Далі обмазуємо сковороду олією і наливаємо суміш. Готується омлет на помірному вогні, приблизно 5-6 хвилин.
Не забувайте, що сніданки для дітей повинні бути не тільки смачними, але й корисними. Вони мають містити достатній об’єм поживних речовин, таких як білки, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали. Тому включіть в раціон дитини різні продукти: молоко, кашу, яйця, овочі та фрукти.
Завжди звертайте увагу на добре приготовану їжу. Варіння каші, наприклад, має бути не менше 10-15 хвилин, щоб крупа добре варилася і стала м’якою. Щодо смажених страв, то вони повинні бути легкими й поживними. Намагайтеся готувати весь раціон з добрим настроєм і любов’ю до своєї дитини.
Що необхідно дітям
Для здоров’я і нормального фізичного розвитку дітей важливо забезпечити правильне харчування протягом дня, починаючи зі сніданку. Тільки здорові сніданки, приготовані зі свіжих і якісних продуктів, забезпечать організм дітей всією необхідною поживною речовиною і енергією на весь день.
Однією з найпопулярніших страв для сніданку є каша. Кашу можна готувати з різних круп, але найкориснішою є пшенична каша. Вона містить багато клітковини і корисних речовин. Для приготовання каші з пшеничного борошна буде знадобитися деякий час, але вона добре насичує організм і надає багато енергії. Такий сніданок допоможе дітям почуватися активними протягом усього дня.
Також варто додавати до каші трохи цукру або меду, щоб зробити страву більш смачною і вишуканою у смаку.
Необхідно також забезпечити організм дітей не тільки поживною кашею, але й достатньою кількістю рідини. Молоко – це джерело кальцію і важливий продукт для росту кісток дітей. Ви можете дати своєму малюкові 1 склянку молока протягом сніданку.
Крім того, дуже корисним для дітей є відвар з капусти Якщо ви зможете приготувати домашнім способом, то це буде ще краще. У варінні з капусти залишаються всі корисні речовини, які сприяють покращенню роботи серця та нервової системи дітей.
Важливо також не забувати про фрукти та овочі. Додайте до сніданку нарізану моркву або яблука. Вони містять багато вітамінів і мінералів, які підтримують імунітет і зміцнюють здоров’я дітей.
Усвідомлюючи важливість правильного харчування для дітей, ми маємо пам’ятати, що дітей треба підтримувати в споживанні корисних продуктів і досягати гармонії між їжею, задоволенням і здоров’ям самих дітей. Тому готуємо смачні і корисні страви для наших малюків!
Каша з різних круп
Кашу для дітей можна приготувати з різних круп. Вона не тільки задовольняє малих гурманів смачною стравою, але й корисна для організму.
Діти люблять круп’яні каші, особливо приготовані з допомогою молока. Солодке молоко додає каші смаку. Відвар крупи майже завжди є солодке, оскільки додається трохи цукру або меду.
Саме такий рецепт каші на молоці буде смачним для малюків. Далі ми різватимо кашу дітям!
Ми приготуємо пшеничну кашу. Спочатку потрібно купити трохи огрубілу гречку. Вона утримує в собі багато поживних речовин і водиться майже весь рік. Потім туть рекомендується приготувати крупу.
Перш ніж варити гречку, треба воду—молоко зварити на вогонь. Відключити від вогню і додати гречку. Уважно перемішати. Через деякий час додати воду-молоко і гречку до води. Знову приготувати.
Круп’яну кашу рекомендується приготувати на воді без обєму молока. Протягом приготування кашу слід додавати воду, щоб не перепалить. Якщо їсти кашу без молока, налейте воду трохи меньше.
Тепер наша каша готується! Подавати ви її з молоком, цукром або медом. Можна додати моркву або капусту до страви. Діти люблять смак і різноманітність каш. Сніданки з кашами роблять раціон здоровим.
Тепер здорова каша з різних круп готова. Приємного апетиту, малюку!
Каша на овочевому бульйоні
Сьогодні ми варимо корисну кашу для сніданку для наших дітей. Каша на овочевому бульйоні – такий продукт, який може бути дуже смачним та поживним.
Для приготування цієї каші нам знадобляться різні овочі. Вони не тільки роблять страву смачною, але і корисною для організму малюків. Правильно підготовлений бульйон дасть необхідну кількість різних речовин, які потрібні нашим дітям.
Для приготовання каші на овочевому бульйоні ми беремо склянку пластівців і закладаємо їх у воду разом з різними овочами. Заваривайте кашу поодинці – окремо крупу, окремо моркву, окремо зелень. Допомогою цього простого способу вам зможете приготувати смачну та корисну страву.
Для варіння каші на овочевому бульйоні вам знадобиться 1,5 столових ложок пшеничного борошна на 1 літр води та 120 г пшеничного крупу на 2 літри бульйону. Звісно ж, щоб каша була солодкою і смачною, додайте трохи цукру (приблизно 1 чайну ложку).
Коли ваша каша готується, ви можете використовувати інші продукти для приготування смачних і корисних сніданків для ваших дітей. Не забувайте додавати до каші молоко – це рослинне молоко, наприклад, соєве, можна замінити звичайним коров’ячим молоком.
Каша з ягодами
Каша з ягодами – такий сніданок можна готувати для дітей, які люблять їсти щось солодке і смачне.
Для цієї страви ви можете використовувати будь-яку суміш ягід – полуницю, малину, чорницю або суницю. Ягоди добре поєднуються з кашею, додають їй солодкого смаку і роблять сніданок ще смачнішим і ситнішим.
Кашу можна готувати на молоці або на воді. Якщо дитина не переносить молоко або в раціоні варто менше його вживати, рекомендується готувати кашу з водою. Закладаємо в каструлю підходящого об’єму круп, заливаємо її водою та варимо до готовності.
Іншим варіантом є приготування каші на молоці. Для цього вода тепер міняється на молоко, а каші додається трохи більше. Такий варіант підійде для малюків, організм яких активно росте та потребує більше продуктів.
Приготовану кашу можна подавати весь розсипчастими пластівцями, а якщо вона трохи розкласти на тарілці. Ягоди можна додати просто в кашу або використовувати в якості присипки. Щоб ягоди не пішли на дно, їх можна варити разом з кашею або заливати водою за кілька хвилин до готовності.
Завдяки цим простим рецептам, ви зможете готувати для своїх дітей смачні та корисні сніданки, які принесуть їм задоволення і будуть корисними для організму. Діти будуть їсти залюбки таку кашу, і ви будете довольні тим, що надали їм полноцінний сніданок.
Вівсяна каша з фруктами в мультиварці
Вівсяна каша – це досить поширена страва в раціоні дітей, оскільки вона має багато корисних речовин і дає енергію на весь день. Щоб приготувати смачну і корисну вівсяну кашу з фруктами для вашої дитини, ви можете скористатися мультиваркою.
Процес приготування вівсяної каші з фруктами в мультиварці дуже простий і займає мало часу. Спочатку, залийте воду в мультиварку відповідно до об’єму крупи. Так, наприклад, якщо ви використовуєте одну склянку пшеничної крупи, то залійте водою весь об’єм крупи. Додайте трохи солі, щоб каша була смачною.
Далі, закладаємо в мультиварку крупи – які зазвичай готується протягом 10-15 хвилин після закипання води. Солодке молоко, яке можна додавати до каші до готовності – це залежить від самих дітей й ваших уподобань.
Якщо ви хочете зробити кашу більш поживною, то рекомендується додати фрукти. Можна використовувати свіжий або сушений фрукт, а також замінити фруктовий пюре. Закладайте фрукти в мультиварку разом з крупою. Тепер ви зможете насолодитися смачним і корисним сніданком разом з вашою дитиною.
Пюре приготовлене з цвітної капусти
Капуста – важкий продукт для деяких дітей, але якщо зробити з неї пюре, то вони з задоволенням їдять такий сніданок. Ця страва готується просто, і у ній зберігаються усі корисні речовини, які містяться у капусті.
Для того щоб приготувати пюре з капусти, ви маєте натерти моркву на тертці і заварити в солодкому молоці навіть з деяким кількістю цукру. Варимо до стану желе, закладаємо зайве води, витримуємо протягом 20-25 хвилин і знову варимо. Закладаємо капусту цвітну і знову варимо ще 20-25 хвилин.
Коли страва буде готова, додайте борошно зверху і уже з сумішчю – дітей ви прогрієте задоволенням. Допомогою пластівців струснемо, і тепер кашка готується протягом добре, вона буде з крупними порцеляновими пластівцями протягом 10-15 хвилин.
Тепер можна закладати сирий продукт – раціон пюре буде менше, якщо закидати замарновані капустні пластівці. Залишається тільки приготувати на столову ложку міль, що закладали. Ми будемо готуватися з ними такою рідкою супову щоранку. Хлопчики можуть matata їсти таку кашу спеціально варимо до м’якої стану.
Ви зможете приготувати кашу на воді, але вода має бути заварена й заливатися більшою кількістю. Застосуйте побільше молока, тепер малюкові її корисна поживна. Ми наливаємо сніданки, а діти можуть її їсти замість каші.
З кукурудзяних пластівців
Деякі діти не люблять розписатися на їжі поживним сніданком, але з допомогою кукурудзяних пластівців їх можна легко переконати в тому, що такий раціон не тільки корисний, а й смачний. Сьогодні закладаємо у дітей навички правильного харчування, коли приготувати таку корисну страву.
Якщо ваші діти не люблять таку кашу, якщо вони не їдять капусту та моркву, то цей сніданок може бути їм ідеальною альтернативою. На страву нам знадобиться склянка молока, натерта морква та капуста. Варимо молоко протягом 7-10 хвилин на ніжному вогні разом із крупою. Рекомендується вода бути менше, ніж на кашу. Коли каша готується, молоко з кашею робиться густим.
Тепер добре збиваємо яйце з цукром та молоком, потім змішуємо з кашею. За бажанням можна додати трохи борошна, щоб дати каші більше об’єму. Такий солодке молоко з кашею поставте варити. Протягом 5 хвилин перемішуйте кашу, щоб у неї не утворилися комочки.
Готові пластівці подавайте в маленькій мисці разом із відваром. Малюкові запропонуйте таку страву на сніданок. Стоматологи рекомендують збільшити кількість цукру у страві, якщо ви хочете, щоб ваш малюк частіше їв таку кашу. Весь радіємо, що тепер можемо самі приготувати смачний сніданок для дітей із такою стравою.
Омлет
Омлет – це смачна і корисна страва для дітей. Він може бути приготований дуже швидко, тож тепер ви зможете готувати його щодня.
Для приготування омлету рекомендується використовувати такі продукти як яйця, молоко, цукор. Закладаємо склянку молока, трохи цукру і далі по добавляємо яйця – менше 1-2 штук залежно від об’єму молока. Молоко збити з яйцями до однорідної суміші і приготовану суміш виливайте на розігріте незлежане масло. Весь процес готування займає небагато часу – близько 5-7 хвилин.
Омлет відмінно підходить для сніданку і стане по-справжньому смачною стравою для ваших дітей. Він містить багато поживних речовин, що корисно для організму малюків. Для кращого смаку можна додати до омлету трохи моркви та капусти, якими вже разом з молоком прокручуємо в блендері.
З омлетом ви також можете подавати кашу або борошняні крупи. Такий сніданок буде дуже корисним і смачним для дитини. Він надасть малюкові достатню кількість енергії протягом всього дня.