Мер Франківська закликав усі заклади у місті працювати лише онлайн

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликав усі заклади у місті протягом доби працювати лише в режимі онлайн. Також мер міста зазначив, що у Франківську зупинили транспорт через серйозну загрозу атаки. Наразі місцеві ЗМІ повідомляють про вибухи на території Прикарпаття, проте поки офіційно ці дані не підтверджені.

Про необхідність працювати протягом доби, 10 жовтня, тільки в режимі онлайн Руслан Марцінків сказав зранку під час онлайн-ефіру у Facebook. Зокрема, міський голова попросив мешканців міста бути в укриттях, без потреб не виходити на вулицю, а всі громадські заклади мерія закликає працювати лише в онлайн-режимі.

«Ми весь транспорт зупинили і ви тепер розумієте, чому. Потрібно розуміти, що кількість ракет сьогодні є надзвичайно великою»,сказав мер.

«Прохання до всіх закладів, до всіх підприємств сьогодні максимально обмежити роботу, максимально працювати в онлайн-режимі протягом цієї доби. Закликаю усіх в Івано-Франківську перебувати в укриттях, бути максимально у безпеці, обстріли можуть тривати довго», — додав Руслан Марцінків.

Пізніше Руслан Марцінків також повідомив, що в Івано-Франківську для зменшення навантаження на електромережу ввечері понеділка, 10 жовтня, обмежать освітлення вулиць, а всіх підприємців просять вимкнути рекламні щити і вивіски.

«Максимально обмежуємо в місті вуличне освітлення. Прошу всіх підприємців вимкнути світлову рекламу (вивіски на магазинах, рекламні щити, які підсвічені, тощо). Також обмежуємо в місті рух тролейбусів», – зазначив Руслан Марцінків.

Зазначимо, вранці понеділка, 10 жовтня, Росія завдала масових ракетних ударів по всій території України. Повітряна тривога на всій території України почалася близько 07:30. Одразу після цього стало відомо про перші вибухи у Києві та Дніпрі. Згодом стало відомо про вибухи в Хмельницькому, Житомирі та Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter