
Уночі 6 травня війська РФ масовано атакували Харків ударними БпЛА. У місті значні руйнування, зокрема горить найбільший ринок України та Європи “Барабашово”, також є постраждалі.
Про це повідомили мер міста Ігор Терехов та Глава Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Олег Синєгбуов повідомив, що загалом по місту було випущено 20 безпілотників. Унаслідок атаки постраждало четверо осіб – у них гостра реакція на стрес.
Під атакою опинились чотири райони Харкова. Зокрема у Шевченківському через падіння уламків БпЛА зайнялись дах та кімната приватного будинку, вогонь охопив 100 метрів квадратних.
У Холодногірському районі один БпЛА впав, унаслідок чого зайнявся автомобіль, ще один влучив у землю, пошкодивши приватний будинок.
У Київському районі “шахед” поцілив у ресторан, зайнялась пожежа.
В Індустріальному районі вибуховою хвилею та уламками внаслідок влучання БпЛА пошкоджено автівку.
Ворожа атака тривала понад дві години, окупанти запускали безпілотники кількома хвилями.
Мер міста Ігор Терехов повідомив, що у Київському районі горить не лише ресторан, а й ринок “Барабашово”.
Він також зазначив, що по місту випустили 20 безпілотників, які атакували вісім локацій у чотирьох районах.
Фото: Суспільне Харків