У Польщі підпалили автомобілі швидкої допомоги, призначені для України

У Радлові, що в Малопольському воєводстві, згоріли машини швидкої допомоги для України

Автомобілі швидкої допомоги, зібрані місцевими волонтерами для передачі українським лікарням у Харківській та Сумській областях, були спалені у Польщі. Про це повідомив польський телеканал TVN24.

Інцидент стався пізно увечері у п’ятницю, 3 березня, поряд із будинком міськадміністрації Радлува, що в Малопольському воєводстві. Одна швидка повністю згоріла, а друга була серйозно пошкоджена, проте її можна відновити. Крім того, вогнем також пошкоджені дві автівки, які стояли поруч із авто швидкої допомоги і які також мали відправитися до України.

Загалом планувалося доставити десять автомобілів – шість санітарних і чотири пікапи. Після пожежі колона скоротилася до чотирьох автомобілів швидкої допомоги та двох пікапів. Друга частина транспорту – дві вантажівки з медичним обладнанням – ці машини не постраждали і також поїхали в Україну. Збір здійснював фонд «Сила майбутнього» (Moc Przyszłości).

Поліція вже затримала підозрюваного у підпалі завдяки записам камер відеоспостереження. Як повідомляється, це місцевий 35-річний житель, який у 2019 році вже притягувався до відповідальності за подібний злочин.

Натомість представники фонду «Сила майбутнього» оголосили про збір для закупівлі нового автомобіля швидкої допомоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter