Україна почала формувати інтернаціональний легіон тероборони

Президент України Володимир Зеленський закликав небайдужих іноземців звертатися в посольства України в їхніх країнах і пропонувати свою допомогу, оскільки війна Україні несе загрозу всій Європі.

«Вимагайте від своїх урядів, щоб Україна отримала більше фінансової і збройної допомоги, бо це допомога Європі, допомога вам. Якщо ви маєте бойовий досвід і не хочете дивитися на нерішучість політиків, ви можете вже прибути в Україну і захищати Європу разом з нами», – сказав він.

За його словами, Європа має достатню силу, щоб зупинити агресію Росії. Жорсткі санкції, які потрібно запровадити негайно: анулювання віз для росіян, відключення від SWIFT, відкликання послів, нафтове ембарго, закриття неба, повна ізоляція Росії.

У зверненні 27 лютого Володимир Зеленський пояснив, що усім іноземцям, які виявляють бажання долучитися до опору російським окупантам та захисту світової безпеки, можуть приїхати в Україну та поповнити ряди Сил територіальної оборони. З іноземців формується окремий підрозділ – Інтернаціональний легіон територіальної оборони України. Іноземці мають право вступити до ЗСУ на військову службу за контрактом у добровільному порядку.

Нагадаємо, що напередодні президент США Джозеф Байден оголосив про запровадження нових санкції проти Росії у відповідь на вторгнення російських окупантів в Україну. Під санкційний удар підпадають найбільші банки та сектор економіки. Також санкції проти Росії і Білорусі оголосила Велика Британія. 25 лютого ЄС узгодив масштабний пакет санкцій проти фінансового, енергетичного сектору, транспортної сфери, експортного контролю та у візовій політиці.

Хроніка вторгнення Росії – у прямій трансляції ZAXID.NET. День четвертий

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter