Домашня сторінка / На Харківщині (новини) / З нового навчального року впровадимо в опорних школах унікальні методики вивчення англійської. Юлія Світлична

З нового навчального року впровадимо в опорних школах унікальні методики вивчення англійської. Юлія Світлична

24 травня голова ХОДА стала гостем на святі Останнього дзвоника в «Авторській школі Бойка». Вона привітала випускників школи та розповіла про спільний проект, який ХОДА разом із фахівцями цього навчального закладу реалізує в області.

«У ці дні останні дзвоники прозвучать для 12,5 тисячі 11-класників і для 21 тисячі 9-класників. Я бажаю випускникам усього найкращого. Щоб їх життєвий шлях завжди був світлим і складався з позитивних і добрих вчинків, щоб їх ідеї завжди були креативними та сучасними. І, безумовно, щоб на цьому шляху на них чекали тільки перемоги», – сказала, вітаючи випускників 2018 року, Юлія Світлична.

Вона відзначила якісний рівень підготовки, який забезпечує своїм учням Харківський приватний НВК «Авторська школа Бойка», та унікальні методики викладання, що впроваджуються в установі. А також повідомила, що досвід вчителів школи планують використати в області.

«Ми підтримали запропонований школою Бойка проект впровадження методик вивчення англійської мови в сільські школи. Кожна опорна школа з наступного року матиме окремий меморандум і окрему програму вивчення англійської мови та її популяризації. Разом із фахівцями будемо відпрацьовувати унікальні методики, які допоможуть нашим дітям якісно вивчати іноземну мову», – повідомила голова ХОДА.

Під час свята Юлія Світлична передала державну нагороду Сергію Бойку (Указом Президента України йому присвоєно звання Заслужений вчитель України), а також вручила почесні грамоти ХОДА та подяки голови облдержадміністрації педагогам школи та її директору Олександру Макогону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.