Домашня сторінка / На Харківщині (новини) / У Куп’янській ДЮСШ капітально відремонтували покрівлю та провели утеплення

У Куп’янській ДЮСШ капітально відремонтували покрівлю та провели утеплення

Зараз у закладі тривають ремонтні роботи у внутрішніх приміщеннях.

Наскільки якісно був проведений ремонт, на який виділяли кошти з обласного бюджету, перевірила голова ХОДА Юлія Світлична під час робочої поїздки до Куп’янського району.

«Розвиток спортивної освіти є безумовним пріоритетом у Харківській області, – сказала керівник облдержадміністрації. – До розвитку спортивної інфраструктури підходимо комплексно: будуємо фізкультурно-оздоровчі комплекси, проводимо ремонти в спортивних школах, поповнюємо інвентар тощо. Дитячо-юнацька спортивна школа в Куп’янську тривалий час не бачила ремонту. Роботи розпочали в 2016 році. Уже зараз маємо сучасний спортивний зал, де створені хороші умови для дітей».

За останні два роки коштом обласного бюджету в Куп’янській ДЮСШ утеплили фасад та стіни й замінили на енергозберігаючі вікна та двері. За рахунок спів фінансування з обласного та місцевого бюджетів капітально відремонтували покрівлю будівлі. У 2018-му розпочався процес ремонту у внутрішніх приміщеннях дитячої спортшколи. У подальших планах – заміна системи опалення, ремонт у залах боксу, тренажерному залі, підсобних приміщеннях та санвузлах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.