Повідомити новину

ТРК Сігма

27квітня2018

У Лозовій чоловік застрелився при затриманні

У Лозовій чоловік вистрілив собі у голову під час затримання. Інцидент трапився у ніч на 22 грудня. За інформацію начальника Лозівського відділу поліції Миколи Пономаря, перед цим порушник намагався пограбувати квартиру.

Правоохоронців викликала жителька 18 будинку на 3 мікрорайоні. Жінка розказала, чула дивні звуки у під’їзді, а вічко у її дверях заклеїли. Коли поліція приїхала на виклик, з під’їзду вибіг чоловік та кілька разів вистрілив, розповів Микола Пономар. Стрілок почав тікати, а коли зрозумів, що бігти нікуди – вистрілив собі у голову, припускають правоохоронці. Куля пройшла навиліт, – порушник помер у лікарні.  Начполіції зазначив, померлий стріляв металевими кульками з травматичного пістолету, поліція зброю не застосовувала.
Вже у лікарні, в особистих речах нападника знайшли відмички для дверних замків, ніж та рукавиці. Правоохоронці встановили, чоловік раніше вже притягувався за подібні злочини, вдома у нього виявили ноутбуки, картки та телефони, власників визначають.
Микола Пономар зазначив, чоловік попередньо прослідкував, щоб господарів вдома не було. Він визначив це за квитанцією у дверях. Ввечері він перевірив, що за день платіжку з дверей не виймали, отже господарів вдома не було. Микола Пономар звернувся до лозівчан з проханням попереджувати сусідів перед дальніми від’їздами, щоб ті забирали квитанції. 

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+20 #1 Це просто жах 22.12.2017, 21:18
Ну і хто М.Пономарю повірить, це не перша його казочка.
А якщо це відповідає дійсності, то злодій застрелився аби тільки не потрапити до рук правоохоронних органів - краще смерть, напевно у ньго був досвід і вирішив його не повторювати.
Цитата | Скарга
+20 #2 Порошенко 22.12.2017, 22:07
Пи...т,Пономарь он сам этого (вора) застрелил с табильного в состоянии сильного алкогольного опьянения,а ствол сбросил в реку
''Бритай,, где именно не помнит.
Цитата | Скарга
+34 #3 Пинкертон 23.12.2017, 09:03
А подробности про квитанцию в дверях грабитель оставил в предсмертной записке?
Цитата | Скарга
+7 #4 мопс 25.12.2017, 09:55
мусара довели народ
Цитата | Скарга
+4 #5 Порошенко 26.12.2017, 11:54
Он застрелился от того чтобы избежать пыток в нашей так званной полиции которые там устраивают опера под руководством,Глущенк а.Там ребята одно гестапо СС отдыхает попади к ним помимо своего заставят и чужое взять под страшными пытками.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.