Повідомити новину

ТРК Сігма

22травня2018

У Лозовій відзначили День cоборності України

У Лозовій відзначили День cоборності України. 22 січня 99 років тому проголосили Акт Злуки Української Народної та Західноукраїнської Народної Республік.

У сквері Шевченка лозівчани заспівали гімн України та хвилиною мовчання згадали захисників України, які не повернулись додому. Квіти до погруддя Тараса Шевченка та до Дошки пам'яті загиблих бійців Лозівщини поклали міські та районні керівники, від народного депутата України Анатолія Гіршфельда, керівники підприємств та установ міста і усі охочі містяни.
Офіційно День соборності України відзначають з 1999 року.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

-23 #1 Янукович:Я вернусь 23.01.2018, 12:47
Сборище околокорытников, человек 50 не больше.И святое дело, селфи на фоне умершвленных Госдепом США граждан Украины. К стати, околокоритники 4 года назад готовы были лизать попу Янеку ,т.е .мне
Цитата | Скарга
-10 #2 Янукович:Я вернусь 23.01.2018, 20:21
Шановні українці. Вибачте мені, що я кинув країну на призволяще, вірніше на розтерзання Вальцману шоколадному, безпредельщику Гройсману та логофеду Паубию. Я вас зрадив ,так як надіявся зберегти кошти в західних банках(все что нажито непосильным трудом).Але західні партнери зробили гоп стоп і тепер ні влади ні грошей.Зараз ситуація міняеться і мій шеф(Путін) поставив свою людину(Трампа) керувати Америкою. Вони домовились що я знову буду лігітимним. Я вернусь.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.