Повідомити новину

ТРК Сігма

18червня2018

Чотири пам'ятники за одну ніч: на Лозівщині почався ленінопад

 ТРК

З 16 на 17 березня у Лозівському районі впали три монументи Володимиру Леніну і один — радянському герою Миколі Щорсу. Пам'ятники понівечили на території Царедарівської та Миколаївської сільських рад.

Біля сільської школи у Царедарівці Ленін простояв майже 30 років. Розбитий пам'ятник першим помітив завгосп навчального закладу, коли прийшов у понеділок, 17 березня, на роботу. Дехто з педагогів вважає, що монумент обезголовили заїжджі провокатори.
У непричетності селян переконаний і Царедарівський сільський голова Микола Логвиненко. Говорить, ярих противників пам'ятника радянському вождю у селі не помічав.

У Царедарівці припускають, що Леніна могло навіть вітром здути, адже він був напіваварійним. Пам'ятник виготовили понад 60 років тому. Перепад температур, сильний вітер у ніч на 17 березня могли остаточно підкосити монумент, не виключають у селі.
Однак на колегії райдержадміністрації 18 березня версію про «вітром здуло» вже не озвучували. Тут повідомили, що за одну ніч на Лозівщині розбили одразу кілька монументів: три — Леніну і один — Щорсу.

Обговорення місцевого ленінопаду ініціювала комуністка Олена Столяренко, депутат Харківської облради. Вона зачитала заяву районних комуністів та ветеранів. У ній гостро критикувала руйнувачів пам'ятників, називала їх бандерівцями та неофашистами, а також вимагала знайти винних та за їхні гроші відновити розбиті монументи.

Голова Лозівської райдержадміністрації Богдан Рева у свою чергу заявив, що колегія підтримає заяву Олени Столяренко, однак частково. Попросив не навішувати жодних ярликів, поки міліція не знайде зловмисників.

Що далі на Лозівщині робитимуть з розбитими пам'ятниками, поки не знають. Наразі у районі залишилося єдине погруддя Леніну. Його місцезнаходження заради безпеки не розголошують.
Анна Скрипник

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

-2 #1 grumpii 19.03.2014, 18:02
Цитата:
Його місцезнаходження заради безпеки не розголошують.
Чи й не тайна! Підпільники довбані.
Село Садове Садівської селищної ради-бюст навпроти сільради.
Цитата | Скарга
-3 #2 НА СТАРОЙ ВОЛНЕ 20.03.2014, 10:57
Памятники Ленину кроме выполнения объективно-историчес кой функции несут политическую нагрузку, являясь объектами фундаментальной пропаганды, служат напоминанием о будущем.
Цитата | Скарга
-4 #3 лозовчанин 20.03.2014, 11:13
А интервью у "Свободовца" Мороза э ;-) то такая ирония?
Цитата | Скарга
0 #4 freedom 22.03.2014, 05:04
fuck chlenin
Цитата | Скарга
+8 #5 Ашатан 23.03.2014, 08:08
в чистом виде провокация, чтобы планктон возмущался, ах как же плохо без памятников ленина и героев совка жить стало, нужно срочно вернуть яныка, вступить в таежный союз, подлизать стратегическому партнеру и все станет прекрасно, да здравствует светлое прошлое
Цитата | Скарга
+4 #6 Человек 24.03.2014, 18:18
Нужно не памятники валить а привлекать к ответственности наших местных чиновников ,которые все эти годы умело уничтожали все предприятия и разворовывали все что можно .Жители Лозовского района могут предоставить объемную и исчерпывающую информацию о "геройских подвигах" и махинациях преступной власти. Регионалам и коммунистам нужно готовится к тому что за все преступления скоро придется отвечать .Народ знает о вас -господа воры и преступники - ВСЕ !
Цитата | Скарга
+2 #7 Коломак Ігор 24.03.2014, 21:50
Цитую Человек:
Народ знает о вас - господа воры и преступники - ВСЕ !
Готуйте письмові заяви, створюється антикорупційний комітет!
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.