Повідомити новину

ТРК Сігма

19червня2018

Обкрадали, але не так часто: у Лозовій лютують телефонні шахраї

ТРК

Лише за листопад лозівські правоохоронці зафіксували 5 випадків телефонних шахрайств. Жертви віддали зловмисникам близько 40 тисяч гривень, повідомила  речник Лозівського міськвідділу міліції Тетяна Носова.

Численні виманювання грошей у лозівчан занепокоїли навіть керівництво міста. Про телефонних шахраїв вперше заговорили на комісії з надзвичайних ситуацій. Вона відбулась 19  листопада. 

Останній раз невідомі обікрали мешканку сусідньої Близнюківщини. Жінці зателефонували 22 листопада і, назвавшись співробітниками міліції, вимагали 7 тисяч гривень за відкуп зятя, який начебто незаконно зберігав наркотики. Потерпіла, не вагаючись, переказала на банківський рахунок шахраїв вказану суму. Лише після цього зателефонувала зятю і дізналася, що він знаходиться на роботі у сусідній області.

Лозівські правоохоронці радять, у подібних випадках найперше зв’язуватися з рідними, за яких просять гроші, або ставити зловмисникам уточнюючі запитання та перевіряти інформацію у міліції. 


Коментарі  

+5 #1 дедушка Панас 24.11.2014, 18:45
Буквально вчера звонили, номер Харьковский высветился.
Пытались "отжать" на дочери, которая как раз была рядом. Послал открытым текстом. Имя дочери назвали точно, а вот с фамилией у них вышла загвоздка.
Цитата | Скарга
+2 #2 здешний 24.11.2014, 19:34
Цитата:
Потерпіла, не вагаючись, переказала на банківський рахунок шахраїв вказану суму
тут задумываешься, чем завтра детей кормить будешь, а некоторые 7 штук не задумываясь перечисляют неизвестно кому.
Цитата | Скарга
-2 #3 refr 25.11.2014, 17:17
Не перевелись ещё лохи на нашей земле :-)
Цитата | Скарга
+1 #4 алекс 25.11.2014, 18:52
пап я попал в милицию а голос грубоватый. как у всех подростков мне надо немного денег а как тебя сынок звать? артём а меня как звать? николай иванович ну дальше нецензурная лесика с обоих сторон это было ещё до войны пробили номер горловка господа горловка чем больше в регионе даунбассовской гопоты тем больше таких звонков будет работать не хотят а кушать хоться
Цитата | Скарга
+2 #5 Украина 26.11.2014, 11:23
На днях звонили родителям и бабушке звонки всегда на стационарный телефон за 3 месяца звонили 3 раза.Просят перевести на карту денег даже карты номер и Ф.И.О называют,чтобы отпустили брата или сына.Уже честно надоели эти звонки.Будте осторожны и не верьте никому.Всегда сначала проверьте информацию.
Цитата | Скарга
+7 #6 Громадянка 26.11.2014, 16:52
"назвавшись співробітниками міліції, вимагали 7 тисяч гривень за відкуп зятя, який начебто незаконно зберігав наркотики."
Нікого не дивує, саме за відкуп від міліції перераховують гроші...а міліція навіть не заперечує факти хабарництва,не говорять, що ми не можемо вимагати гроші за те, щоб відпустили затриманого, а кажуть :" у подібних випадках найперше зв’язуватися з рідними, за яких просять гроші, або ставити зловмисникам уточнюючі запитання та перевіряти інформацію у міліції" Навіть уявляю: "Ало, міліція, це ви вимагаєте гроші чи цього разу шахраї?" Хіба нормально те, що людей можуть обдурювати шахраї, вимагаючи хабар від імені міліції, і нікого це не дивує.......
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.