Повідомити новину

ТРК Сігма

25квітня2018

Нова Лозівська міськрада та її голова офіційно почали виконувати свої обов’язки

ТРК

5 листопада відбулась перша сесія 7 скликання Лозівської міської ради. 

Вітали поважні гості

З посадою нового Лозівського міськголову Сергія Зеленського привітали керівники області: голова Харківської облради Сергій Чернов та заступник губернатора Вячеслав Аббакумов. Посадовці спершу подякували попередньому меру Лозової Сергію Степанову. Він багато зробив для міста і активно  відстоював інтереси громади в області, зазначив Сергій Чернов. Вячеслав Аббакумов подякував також депутатам попереднього скликання за плідну спільну роботу у непрості для України часи. Новому голові Сергію Зеленському та обранцям керівники побажали мудрості і єдності, відстоювати перш за все інтереси громади, а не своїх політичних партій.

Ректор Харківської національного університету міського господарства Володимир Бабаєв зазначив, новим управлінцям треба не зіпсувати зроблене попередньою владою, і додати своє. На все це у них 2 роки, тому треба встигнути проявити себе.  

Після поважних гостей Сергія Зеленського вшанували друзі та знайомі. Привітання були численними і пишними. Священики міста та сусідніх парафій благословили нового мера і подарували йому велику ікону Божої Матері «Семистрільної», яка захищає від ворогів.

ТРК

Присягнули працювати перш за все в інтересах громади

Новий міський голова та депутати присягнули працювати в інтересах громади. Урочистість присяги Сергія Зеленського трохи зіпсували технічні проблеми – погано працював мікрофон. Після засідання сам міськголова визнав, це була єдина складність першої сесії.

Від імені депутатів присягу зачитав найстарший обранець міськради – Микола Орищенко, директор з виробництва ЛКМЗ. Як представник «Відродження» - найбільш чисельної партії у міськраді, яка підтримувала на виборах Сергія Степанова, депутат зазначив, планів створювати опозицію у політсили немає. Усі депутати, від якої б партії не були,  працюють перш за все в інтересах лозівчан, наголосив Микола Орищенко.

Наймолодшому депутату 7 скликання Лозівської міської ради 21 рік. Це Тетяна Лук’янчикова від партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП».

Сергія Степанова проводжали гучними оплесками

Попереднього мера Сергія Степанова депутати нової міськради та присутні у залі проводжали гучними оплесками, частина депутатів аплодувала стоячи.

Сергій Степанов вклонився всім тим, з ким працював, потис руку своєму наступнику і запевнив, завжди готовий поділитися досвідом і допомогти.

ТРК

Нові призначення

Першим заступником міськголови проголосували Олександра Жидкова, колишнього першого заступника голови Лозівської РДА. Заступниками стали Олег Інденко, колишній начальник відділу освіти міськради, та Володимир Денисенко, колишній перший заступник мера Лозової.

Сергій Зеленський запевнив, пропонував усім заступникам Сергія Степанова залишитись, але Юрій Петренко і Олександр Неділько відмовились.

Керуючим справами виконкому міськради залишився Юрій Кушнір.

Секретарем Лозівської міськради таємним голосуванням обрали Сергія Кобу від Солідарності Петра Порошенка (31 голос «ЗА» з 36 депутатів).

ТРК

Сергій Зеленський і партія

 Сергій Зеленський не заперечував, що на виборах його підтримував «Блок Петра Порошенка «Солідарність», і не лише ця політсила. Однак, чи вступатиме він до партії, новий міськголова однозначно не відповів. Зазначив, його партія – лозівчани.

2 чи 5 років

У зв’язку з процесом об’єднання громад Лозівська міська рада 7 скликання може пропрацювати лише 2 роки. Про це зазначали, зокрема, обласні посадовці. Однак Сергій Зеленський зауважив, офіційної і чіткої інформації про 2 роки ніде не читав, а процес об’єднання громад на Лозівщині квапити не буде.

Сергія Зеленського та депутатів закликали бути демократичними

Депутат Ігор Коломак виступив із пропозицією – включити в порядок денний першої сесії нового скликання пункт «Різне», щоб висловилися лозівчани. Секретар Сергій Коба запропонував перенести цей пункт на 6 листопада, бо сесія триватиме 2 дні.  Після тривалих обговорень і консультації з попереднім секретарем міськради Тетяною Запорожець бажаючим дозволили висловитися. Від імені лозівчан Дмитро Слабун попросив депутатів більше думати про людей.

Ігор Коломак наголосив, попередня міська рада і керівництво міста працювали відкрито та демократично, це треба продовжувати і вдосконалювати – виносити більше обговорень на сесії, а не проводити їх виключно на депутатських комісіях, де присутні не всі депутати.

Район та місто разом

У склад нового виконкому Лозівської міськради включили керівників району. Сергій Зеленський зазначив, місто тісно співпрацюватиме з районом. Один з кроків - об’єднання медицини. Поліклініка ЦРЛ вже приймає містян, поки що без додаткових грошей з міського бюджету, пояснив голова.

Другий день сесії

На другий день сесії міськради, 6 листопада, винесуть питання оплати праці управлінців та зміни до бюджету міськради.

              
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

-2 #11 Доктор 07.11.2015, 09:07
Мне вот так нравится политика "антиспеавновская", человек много сделал для города, у него получалось рационально использовать бюджет.
Теперь пришёл новый, который потратит кучу денег только на то, что поределает все то, что делал Степанов, браво, лозовчане, браво!
Цитата | Скарга
-3 #12 vk 07.11.2015, 19:59
Цитую Доктор:
Мне вот так нравится политика "антиспеавновская", человек много сделал для города, у него получалось рационально использовать бюджет.
Теперь пришёл новый, который потратит кучу денег только на то, что поределает все то, что делал Степанов, браво, лозовчане, браво!

да уж много сделал для города тем что всю более менее подходящую недвижимость прихватизировал себе,и землю также,а нам тарифы самые дорогие в Украине,только дебилы могли за него голосовать
Цитата | Скарга
+13 #13 для vk 07.11.2015, 20:13
Давайте немножечко успокоимся и подождём когда новоиспечённый голова скажет своё веское слово о самых высоких тарифах, об освобождении коммерческой недвижимости в городе от налога и о своём видении дел/делишек, связанных с "четной" распродажей городской недвижимости и земли.. Это для него будет моментом истины. Трепаться можно, а вот дело делать и не попасть под влияние местных барыг - это да. Ушедший не устоял, за что и поплатися, хотя что ему это, ну хильнёт чарку-другую, поспит и будет осваивать нажитое непосильным трудом в период мэрствования.
Цитата | Скарга
-6 #14 Банда нашего города 07.11.2015, 23:04
Набокопорили Вы Сергей володимирович , пригрели змею и подлую крысу кушнира , хоть бы у кого из аппарата спросили , не добавит он Вам авторитета да и у Степашки источник инфы остался , так сказать из первоисточника, а если еще коба не наберется ума придется Запорожец возвращать , и встанет тогда вопросник , а на фиг революцию затевали?
Цитата | Скарга
+4 #15 сандро 08.11.2015, 12:36
Гришина кушнира на вила пора самим проводити чистки
Цитата | Скарга
-8 #16 Гриша 08.11.2015, 13:00
Сандро, когда начнешь, 3.14здобол?)))))) Только клаву давить и умеете, бестолочи.
Цитата | Скарга
-6 #17 Солнышко 08.11.2015, 17:15
Последователи Христа не перестают удивлять публику своими деяниями . Неужели главное, что занимает ум этих святых отцов есть воинствующее начало ? Образ врага за пару тысячелетий занял главенствующее положение в жизни православия . Где любовь ? Смирение ? Где прощение ? Где иконы примиряющие , наделяющие умом и добродушием ? Где ладан очищающий разум от зла и жажды власти ? Где крестные хода для прощения врагов и консенсуса с ним ? Почему везде образ врага ? Везде бесы ? Везде опасения за шкуру и имущество ? Разве лозовчане выбирали себе воинственного вожака для отражения вражеского полчища ? Разве главная проблема у нового главы города враги и недруги ? Духовные пастыри .Несите любовь и примирение а не зло и месть !
Цитата | Скарга
-1 #18 Он 24.12.2015, 15:31
Цитую Банда нашего города:
Набокопорили Вы Сергей володимирович , пригрели змею и подлую крысу кушнира , хоть бы у кого из аппарата спросили , не добавит он Вам авторитета да и у Степашки источник инфы остался , так сказать из первоисточника, а если еще коба не наберется ума придется Запорожец возвращать , и встанет тогда вопросник , а на фиг революцию затевали?
Коба это лошадь Пржевальского
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.