Наша команда

 Анна Скрипник директор

Закінчила Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, філолог.
На «Сігму» влаштувалася у 2007 році кореспондентом, з 2014 – редактор, з 2016 – директор.
Переконана, 100% успіху будь-якої компанії – КОМАНДА. Коли маєш згуртований колектив, впевнено долаєш виклики.
Вірю у значущість місцевих медіа. Малі бюджети, незіркові оператори та журналісти – просто відмовки.
Нині достатньо простенького смартфону і людини з активною позицією, щоб зробити інформаційну бомбу.
Ціную в людях прямолінійність, пристрасть до своєї справи, енергійність, сміливість і принциповість.

 

 Юлія Ковальська редактор

Закінчила Запорізький національний технічний університет, спеціальність «журналістика».
На «Сігмі» з липня 2014 року. Збираю новини та працюю над програмою «Актуальна тема» та «Господар в домі».
Намагаюсь бути відповідальним та точним журналістом. Писати зважено і аналізувати наслідки своїх матеріалів. На мою думку, журналістська легковажність може ламати долі людей, тому треба бути свідомим спеціалістом, особливо нині – у час, коли інформаційні війни дієвіші за зброю.

 

 Юрій Матвієнко відеомонтажер

Працюю на “Сігмі” відеомонтажером з травня місяця 2016 року. На відміну від більшості нашого колективу, спеціальність, на яку я вчився, немає ніякого відношення до медійної справи. Але я досить швидко освоїв основні принципи монтування новин та деяких програм, так як робота з комп’ютерною технікою завжди для мене була цікавою, і зараз відкритий для здобуття нових навичок.
Чи не єдиним мінусом у своїй роботі вважаю не своєчасно зданий журналістами матеріал, над яким доводиться працювати у скорочений термін. У роботі ціную згуртованність дій у колективі та взаємодопомогу, а також змогу проявити себе у новій цікавій справі.

 

 Олена Діденко диктор

Випускниця Лозівського училища культури і мистецтв. Студентка Харківської Академії Культури.
Працюю диктором в ефірі телеканалу «Сігма» з вересня 2014 року.
Бути телеведучою – моя дитяча мрія. Вважаю, ця професія надзвичайно вагома і цікава. Приємно, що тепер я не тільки можу захоплено спостерігати за спілкуванням диктора і його аудиторії, але й сама брати у цьому участь. Попри будь-які особисті негаразди, намагаюся завжди посміхатися глядачам і разом з ними відчувати та переживати сумні звістки.

 

 Анна Бєлєнкова менеджер з реклами

З Сігмою в мене почалися стосунки давно, десь років 10 тому. За цей час я встигла пройти великий шлях в середині цієї компанії та попрацювати в різних напрямках.
Побувавши на місці диктора, автора, ведучої, кореспондента, монтажера та навіть оператора розумієш скільки та як треба працювати, щоб отримати бажаний результат, адже за лаштунками навіть невеликого сюжету, програми чи рекламного ролика стоїть напружена робота цілої команди.
Зараз я займаюсь рекламною діяльність телеканалу, веду повний цикл справ від договірних моментів до виготовлення рекламної продукції та контролю її розміщення. Хочу сказати, що створювати рекламу не легше ніж робити новини, адже за 15-20 секунд треба встигнути донести глядачам дуже багато, використовуючи при цьому максимальну кількість каналів сприйняття.
Ця робота поєднує в собі безліч напрямків, потребує гнучкості, креативності та постійного навчання й роботи над собою. Кожний мій проект – індивідуальний та особливий і кожного разу – це щось нове й неповторне.

 

 Юлія Токар кореспондент

Закінчила Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара. За спеціальністю -журналіст.
З вересня 2014 року працюю кореспондентом ТРК “Сігма” і автором програми «Давнє місто».
Люблю свою роботу за знайомство та спілкування з новими цікавими людьми. Мені важливо розповідати глядачам про значущі події нашого міста і району.
Найкраще професію журналіста характеризує висловлювання англійського літературного критика Сиріла Коннолі – “Секрет журналістики: писати так, як говорять люди… не обов’язково те, що говорять, але нічого такого, чого б не казали”.

 

 Ярослава Носенко кореспондент

На «Сігмі» працюю з липня 2015 року. Готую програму «Нові вулиці Лозової» та збираю новини. Навчаюся у Запорізькому національному технічному університеті на журналіста.
У процесі роботи люблю спілкуватися з людьми, працювати з правоохоронцями та робити опитування на вулиці. Вже у перші місяці роботи зрозуміла, щоб стати справжнім журналістом, мало знати теорію – потрібно багато практики та велике бажання. Планую стати справжнім медійником.

 

 

 Валерій Діденко відеооператор

Оператором став у березні 2014 року (на наступний день після Дня народження). За освітою – організатор культурно-дозвільної діяльності.
Я з тих, хто любить складності. Для кабінетної людини відрядження, у які треба зібратися за 15 хвилин, а потім несподівано заночувати за 500 км від дому, – жахіття. Такі несподіванки, звісно, прикрі,утім мене не нудить від одних і тих самих стін щодня. Нові люди, нові населені пункти. Творчий, навіжений колектив, та постійна профілактика склерозу – необхідно швидко реагувати та викручуватися з будь-яких ситуацій. Працювати оператором – це весело.

 

 Ярослав Ковальський відеооператор

Працюю на «Сігмі» оператором з червня 2015. До цього ким тільки не був: офіціантом, вантажником, охоронцем, консультантом, баристою і навіть міліціянтом, однак нарешті знайшов улюблену справу.
Робота оператора творча і вимагає великої самовіддачі. На телебаченні оператор знімає насамперед матеріали на злобу дня, пережовуючи багато рутини, але в той же час отримує масу задоволення від заняття улюбленою справою. Мене як телеоператора можуть відправити знімати мітинги чи концерти, і це передбачає ненормованість робочого дня, незручності в пересуванні та багато інших неприємних моментів, але все ж я люблю цю роботу і залишаюся вірним своїй справі.


Фотограф – Володимир Морозович