Наша команда

 Анна Скрипник директор

Закінчила Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, філолог.
На «Сігму» влаштувалася у 2007 році кореспондентом, з 2014 – редактор, з 2016 – директор.
Переконана, 100% успіху будь-якої компанії – КОМАНДА. Коли маєш згуртований колектив, впевнено долаєш виклики.
Вірю у значущість місцевих медіа. Малі бюджети, незіркові оператори та журналісти – просто відмовки.
Нині достатньо простенького смартфону і людини з активною позицією, щоб зробити інформаційну бомбу.
Ціную в людях прямолінійність, пристрасть до своєї справи, енергійність, сміливість і принциповість.

 

 Юлія Ковальська редактор

Закінчила Запорізький національний технічний університет, спеціальність «журналістика».
На «Сігмі» з липня 2014 року. Збираю новини та працюю над програмою «Актуальна тема» та «Господар в домі».
Намагаюсь бути відповідальним та точним журналістом. Писати зважено і аналізувати наслідки своїх матеріалів. На мою думку, журналістська легковажність може ламати долі людей, тому треба бути свідомим спеціалістом, особливо нині – у час, коли інформаційні війни дієвіші за зброю.

 

 

 Олена Діденко диктор

Випускниця Лозівського училища культури і мистецтв. Студентка Харківської Академії Культури.
Працюю диктором в ефірі телеканалу «Сігма» з вересня 2014 року.
Бути телеведучою – моя дитяча мрія. Вважаю, ця професія надзвичайно вагома і цікава. Приємно, що тепер я не тільки можу захоплено спостерігати за спілкуванням диктора і його аудиторії, але й сама брати у цьому участь. Попри будь-які особисті негаразди, намагаюся завжди посміхатися глядачам і разом з ними відчувати та переживати сумні звістки.

 

 

 Юлія Токар кореспондент

Закінчила Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара. За спеціальністю -журналіст.
З вересня 2014 року працюю кореспондентом ТРК “Сігма” і автором програми «Давнє місто».
Люблю свою роботу за знайомство та спілкування з новими цікавими людьми. Мені важливо розповідати глядачам про значущі події нашого міста і району.
Найкраще професію журналіста характеризує висловлювання англійського літературного критика Сиріла Коннолі – “Секрет журналістики: писати так, як говорять люди… не обов’язково те, що говорять, але нічого такого, чого б не казали”.

 

 Ярослава Носенко кореспондент

На «Сігмі» працюю з липня 2015 року. Готую програму «Нові вулиці Лозової» та збираю новини. Навчаюся у Запорізькому національному технічному університеті на журналіста.
У процесі роботи люблю спілкуватися з людьми, працювати з правоохоронцями та робити опитування на вулиці. Вже у перші місяці роботи зрозуміла, щоб стати справжнім журналістом, мало знати теорію – потрібно багато практики та велике бажання. Планую стати справжнім медійником.

 

 

 Юрій Матвієнко відеомонтажер

Працюю на “Сігмі” відеомонтажером з травня місяця 2016 року. На відміну від більшості нашого колективу, спеціальність, на яку я вчився, немає ніякого відношення до медійної справи. Але я досить швидко освоїв основні принципи монтування новин та деяких програм, так як робота з комп’ютерною технікою завжди для мене була цікавою, і зараз відкритий для здобуття нових навичок.
Чи не єдиним мінусом у своїй роботі вважаю не своєчасно зданий журналістами матеріал, над яким доводиться працювати у скорочений термін. У роботі ціную згуртованність дій у колективі та взаємодопомогу, а також змогу проявити себе у новій цікавій справі.

 

 Валерій Діденко відеооператор

Оператором став у березні 2014 року (на наступний день після Дня народження). За освітою – організатор культурно-дозвільної діяльності.
Я з тих, хто любить складності. Для кабінетної людини відрядження, у які треба зібратися за 15 хвилин, а потім несподівано заночувати за 500 км від дому, – жахіття. Такі несподіванки, звісно, прикрі,утім мене не нудить від одних і тих самих стін щодня. Нові люди, нові населені пункти. Творчий, навіжений колектив, та постійна профілактика склерозу – необхідно швидко реагувати та викручуватися з будь-яких ситуацій. Працювати оператором – це весело.

 

 Ярослав Ковальський відеооператор

Працюю на «Сігмі» оператором з червня 2015. До цього ким тільки не був: офіціантом, вантажником, охоронцем, консультантом, баристою і навіть міліціянтом, однак нарешті знайшов улюблену справу.
Робота оператора творча і вимагає великої самовіддачі. На телебаченні оператор знімає насамперед матеріали на злобу дня, пережовуючи багато рутини, але в той же час отримує масу задоволення від заняття улюбленою справою. Мене як телеоператора можуть відправити знімати мітинги чи концерти, і це передбачає ненормованість робочого дня, незручності в пересуванні та багато інших неприємних моментів, але все ж я люблю цю роботу і залишаюся вірним своїй справі.


Фотограф – Володимир Морозович