Пожежні підвели підсумки минулого року

Найнеспокійніший і переможний. Таким виявився минулий рік для МНСників Лозівщини.

Найнеспокійніший і переможний. Таким виявився минулий рік для МНСників Лозівщини. Їм довелося боротися з рекордною кількістю пожеж — їх стало більше у півтори рази. Цього спекотного літа лише за добу рятувальникам доводилося виїжджати на виклики близько 9 разів, згадує начальник Лозівського райуправління МНС Володимир Тертишний. Порівнюючи, він говорить, що цей рік почався добре: у минулорічному січні у пожежах загинуло четверо, цьогоріч — тільки один чоловік. І пожеж за кількістю сталося менше.

 

Найприємнішим для рятувальників стала минулорічна перемога у міжрегіональних змаганнях з пожежно-прикладного спорту. Вони відбулися у нашому місті. Серед 13 команд з різних областей лозівчани стали кращими.

Приємним для МСНників стала і поява нової бойової  пожежної автівки – автопарк був оновлений вперше щонайменше за 15 років. А також те, що минулоріч, через два роки після вибухів, територію арсеналу нарешті почали розчищати.

Щодо нового року, пожежні сподіваються на краще. Володимир Тертишний напередодні свого професійного свята побажав усім мешканцям Лозівщини: “Є таке прислів’я: пожежний спить – країна багатіє. Я хочу, щоб ви багатіли через те, що у нас нічого не горить”.