11 років у полоні власної квартири

Інвалід першої групи, візочниця Галина Шеремет живе на п’ятому поверсі і самостійно спуститися на вулицю не може.

Галина Шеремет може побачити сніжну зиму лише з вікна. 11 років вона не виїжджає зі своєї квартири. Миритися із заточенням у власному домі жінці не дозволяє її активний характер. Галина зверталася за допомогою до багатьох чиновників: до колишнього мера Сергія Литвинова, до Леоніда Кучми. Прохає, щоб допомогли їй з обміном квартири.

Жінка згодна обміняти свою 3-кімнатну квартиру на 2- або навіть 1-кімнатну на першому поверсі, але з особливим ремонтом. Вона потребує розширеного санвузла. Жінка скаржиться: він не пристосований для людей з особливими потребами.

Минулого місяця Галина звернулася до свого дільничного депутата, Валерія Мовчана. Він спробував допомогти жінці, але це виявилося не так просто: у міськвиконкомі йому відповіли, що способів посприяти такому обміну немає.

Валерію Мовчану порадили: жінка має звернутися до агентств з нерухомості. Дали їхні телефони. Там відповіли, що єдине вирішення проблеми – продати квартиру жінки і на отримані гроші купити житло на першому поверсі. Вирішувати проблему таким чином радять і у міськвиконкомі.

Щодо розширення санвузла, заступник міського голови Василь Левченко запевняє: грошову допомогу міськвиконком може надати, але узгоджувати перепланування з архітекторами і організовувати ремонт доведеться самій Галині та її сім’ї.

Людей, які можуть будь-яким чином допомогти Галині Шеремет варіантом обміну або хоча б порадою чи власним досвідом, просимо звертатися до редакції за телефоном 2-50-49. Залишайте свої координати, а ми передамо їх героїні нашого сюжету. Не залишайтеся осторонь!