Без грипу – Новини Лозової – ТРК Сігма

Без грипу

У нинішньому році ситуація з цим вірусним захворюванням не виходить за межі норми. Так стверджують медики.

Нагадаємо, що у минулому сезоні на  Лозівщині закривали на карантин усі школи та дитсадки. Від свинячого грипу під час епідемії загинуло чотири дорослі людини.

Медики цьогоріч спокійні. Говорять, епідемія грипу обійшла стороною Лозівщину. Випадки цієї хвороби у місті були, але одиничні. Все обійшлося без ускладнень.

Лікар Ірина Горобівська пояснює: хворих на грип практично немає, бо у людей виробився імунітет.

Показником захворюваності завжди є школярі. Два тижні тому у районі зачиняли Надеждівську школу. Як повідомляють у санстанції, через велику кількість відсутніх учнів. У школах міста також багато дітей не ходять на навчання. Але заступник начальника міського відділу освіти Віра Помпєєва запевняє: підстав зачиняти школи або класи, поки немає. Половина дітей відсутня не через хвороби.

Грип – інфекційне захворювання. Відсутність цієї хвороби підтверджують пусті палати у інфекційному відділенні. За словами завідуючого Олега Косика, тут лежать трохи більше десяти чоловік. Двоє з них – із простудними захворюваннями.

Медики не виключають, що з потеплінням хворих може побільшати. Якщо у морози мікроби гинуть, то у плюсову температуру і за підвищеної вологості – навпаки. Та щеплення робити не рекомендують, бо запізно. Закликають при перших симптомах хвороби йти до лікарні.