Найсильніших серед наймужніших визначили – Новини Лозової – ТРК Сігма

Найсильніших серед наймужніших визначили

Пожежні, міліціонери та військові змагалися у вівторок у спартакіаді силових структур. Вона була присвячена Дню захисника Вітчизни.

М’яч, ракетка і вода – через це повинні пройти 5 команд. Види спорту для спартакіади обрані не випадково. Головний суддя Віктор Дмитрусенко пояснює: усі вони необхідні для нормального виконання силовиками своїх професійних обов’язків.

 

Цьогорічна спартакіада проводиться вже вшосте. На цей раз учасників менше, ніж зазвичай: у змаганні не бере участь міський відділ міліції.

Фаворити змагань і традиційні переможці минулих років – команда МНС. Капітан рятувальників Володимир Тертишний ділиться секретом успіху: його спортсменам легко перемагати, тому що вони тримають форму.

– У нашому розкладі дня є фізична підготовка, є нормативи з пожежно-прикладного спорту, які ми виконуємо, – розповів Володимир Тертишний.

Цьогорічна спартакіада не стала виключенням – МНС-ники посіли перше місце. Вони були кращими у волейболі та тенісі. Другими стала команда пожежників з СПК-2. Кубок за третє місце вручили представникам військової частини А-0829.