Злочинність на Лозівщині зросла – Новини Лозової – ТРК Сігма

Злочинність на Лозівщині зросла

Про це заявив міжрайонний прокурор Володимир Калюга. Побільшало крадіжок, пограбувань, наруг над могилами.

Більше 800 злочинів зареєстрували лозівські правоохоронці за минулий рік. Це на 33% більше, ніж у 2009-му. Майже половину з них складають тяжкі й особливо тяжкі злочини. Більшість злодіянь – це незаконне заволодіння чужим майном. Його викрадали як поодинокі злочинці, так і групами.

 

Зростання крадіжок і пограбувань міжрайонний прокурор Володимир Калюга пояснює економічною нестабільністю: “Певною мірою зростанню злочинності сприяли і соціальні негаразди: пияцтво, наркоманія, незайнятість працею певних груп населення, в осередку яких на побутовому ґрунті відбувались вказані події”.

Загалом злочинність зросла, а от хабарництва, за звітами правоохоронців, практично немає. Прокуратура вважає, що корупцію просто погано шукали.

Крім того, за словами Володимира Калюги, багатьох злочинів можна було уникнути. Велику кількість злодіянь мешканці міста та району скоювали в громадських місцях, у стані сп’яніння і повторно. Ефективна робота правоохоронців могла б їх попередити, впевнений міжрайонний прокурор.