Злочинність на Лозівщині зросла

Про це заявив міжрайонний прокурор Володимир Калюга. Побільшало крадіжок, пограбувань, наруг над могилами.

Більше 800 злочинів зареєстрували лозівські правоохоронці за минулий рік. Це на 33% більше, ніж у 2009-му. Майже половину з них складають тяжкі й особливо тяжкі злочини. Більшість злодіянь – це незаконне заволодіння чужим майном. Його викрадали як поодинокі злочинці, так і групами.

 

Зростання крадіжок і пограбувань міжрайонний прокурор Володимир Калюга пояснює економічною нестабільністю: “Певною мірою зростанню злочинності сприяли і соціальні негаразди: пияцтво, наркоманія, незайнятість працею певних груп населення, в осередку яких на побутовому ґрунті відбувались вказані події”.

Загалом злочинність зросла, а от хабарництва, за звітами правоохоронців, практично немає. Прокуратура вважає, що корупцію просто погано шукали.

Крім того, за словами Володимира Калюги, багатьох злочинів можна було уникнути. Велику кількість злодіянь мешканці міста та району скоювали в громадських місцях, у стані сп’яніння і повторно. Ефективна робота правоохоронців могла б їх попередити, впевнений міжрайонний прокурор.