Аварійні гуртожитки – Новини Лозової – ТРК Сігма

Аварійні гуртожитки

Розбиті фасади і під’їзди, дірява покрівля та заповнені водою підвали. У такому стані знаходяться колишні гуртожитки.

Мешканці колишнього гуртожитку № 5 на 9-му мікрорайоні скаржаться  на загальний стан своєї домівки. Говорять, у під’їзді зовсім облуплені стіни, ліфт з дірками. Покрівля тече до четвертого поверху. Та найболючіша проблема  – зруйновані та діряві сходинки, які ведуть до під’їзду. Запевняють, що там люди ламають ноги.

 

Комунальники нового підприємства «ЖУК» планують цьогоріч лише провести поточний ремонт покрівлі у п’ятому гуртожитку. У під’їзді нічого не робитимуть. Все через великі борги мешканців. Так пояснює директор КП «ЖУК» Олександр Янкевич. Що ж до аварійних сходинок, питання з ними поки що відкрите. Тут потрібен капремонт, але місцевий бюджет вже сформований, тому грошей можуть і не дати.

Основною проблемою колишніх гуртожитків і до цього часу залишаються підвали, повні води та фекалій. На них скаржаться вже не тільки мешканці, а й люди, які працюють у тих будівлях.

З цією проблемою комунальники обіцяють розібратися вже цього року. Директор КП «ЖУК» Олександр Янкевич запевняє: гроші на капремонт трубопроводів стовідсотково дадуть.