“ЖУК” працює вже два тижні

Нове комунальне підприємство “Житлова управляюча компанія” працює замість розформованого ДЄЗу з 1 березня.

Нове комунальне підприємство працює замість розформованого ДЄЗу з 1 березня. Житлова управляюча компанія виконує послуги з утримання будинків, споруджень і прибудинкових територій.

 

Головний комунальник міста Сергій Костюк пояснює: ЖУК створений на перспективу. Поки що він взяв на себе всі функції ДЄЗу: паспортне обслуговування, об’єднану диспетчерську службу, щорічні техогляди будинків. Функції  розширяться, коли вища влада затвердить нове житлове законодавство.

ЖУК замінятиме кожному будинку управителя після створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Компанія найматиме ЖЕКи для обслуговування житла за договорами підряду. Кажуть, підрядна система дасть більше гарантій та вищу якість. На кожний поточний ремонт буде складений детальний кошторис, за ним ЖЕКи будуть докладно звітувати. З 1 липня договори підряду планують укладати з “Лозоваводоканалом” і “Тепловими мережами”.

Про виконані роботи комунальники обіцяють звітувати перед мешканцями. Щоправда, для цього будинок має організувати об’єднання співвласників або хоча б будинковий комітет.

Договори з новою компанією треба буде переоформити. Бланки знаходитимуться на абонентських пунктах, також інспектори їх можуть принести додому.

Цілодобовий аварійний телефон ЖУКа: 2-52-32.