Домашня сторінка / Новини / У Лозовій безхатька підозрюють у вбивстві та поїданні собак

У Лозовій безхатька підозрюють у вбивстві та поїданні собак

Волонтери Лозової б’ють на сполох, собаки, яких бачили з безхатьком почали зникати. Активісти підозрюють, чоловік відловлює стерилізованих не агресивних собак, заманює до каналізації, відгодовує, а потім їсть.

Свої здогадки зоозахисники опублікували у фейсбуці та додали, поспілкувалися з іншими безхатьками, вони версію з поїданням підтвердили.

“Воно не одноразово було побите своїми товаришами за собак, котрих зжерло. І не тільки безхатьки це підтверджують. П’ять років тому воно пожерло собак в одному з гаражних кооперативів , за що також було побите”, – цитата з публікації волонтерів.
Знає про ситуацію і голова ГО «Маємо право-2» Аліна Безверхня. Волонтер розповіла,  небайдужі відібрали у чоловіка двох собак, яких він тримав в каналізації, зараз вони на перетримці.

Наразі волонтери, які підозрюють чоловіка у злочині до правоохоронців не звертались.
Раніше лозівчани пробували поспілкуватись з чоловіком та розпитати про собак, яких він водив засобою зв’язаних однією мотузкою.

“- Це ваші собаки?
– Це не собаки. Собаки – те, що з людиною живе. А це – сміття.”
Ми будемо і надалі відслідковувати ситуацію. Ознайомитись з постом активістів можна тут.
From a long time, Batman pretty much "rised" yet again thanks richard mille replica to the successfull director Christopher Nolan producing the particular Power Comic's legandary persona well-liked once more.