У Лозовій брудні чоловіки зі зброєю здійснили розбійний напад на аптеку +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій брудні чоловіки зі зброєю здійснили розбійний напад на аптеку +vd

У Лозовій брудні чоловіки зі зброєю здійснили напад на аптеку. Про це повідомляють у Лозівському міськвідділі міліції. У вівторок, 5 лютого, близько 20 години двоє невідомих увірвалися в аптеку на 2 мікрорайоні, яка розташована у будинку №30.

Як розповіла помічник начальника Лозівського міськвідділу міліції Тетяна Носова, чоловіки налякали продавчиню предметом, схожим на обріз мисливської зброї, і та віддала усе, що було в касі, — 275 гривень.

Аптека не була обладнана кнопкою виклику служби охорони, тож невідомі безперешкодно втекли.

Міліція повідомляє прикмети чоловіків. Зріст одного з них становить приблизно 1,70, другий вищий — 1,80. Обидва були одягнені у дуже брудний темний одяг, один — у куртку, інший — у светр. На якомусь з нападників були білі кросівки.

За словами майору Носової, міліція відпрацьовує усі точки збору подібного контингенту — квартири- і будинки-кубла, підвали тощо. Якщо ви знаєте про подібні місця або володієте будь-якою інформацією з даного нападу, правоохоронці закликають телефонувати за номерами 2-67-11, 2-29-59, 2-27-13, 102. Правоохоронці обіцяють конфіденційність.

Валерія Гецко

 

{youtube}TrIN0xkXcSQ{/youtube}