На позачерговій сесії Лозівської міської ради, що відбулася сьогодні, 21 липня, під головуванням секретаря міської ради Юрія Кушніра, депутати прийняли до бюджету громади державну дотацію в розмірі 12,2 млн гривень.
Кошти надійшли на підтримку виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти та мистецьких шкіл.
Підвищення зарплат педагогам відбулося з 1 січня 2026 року та забезпечувалося за рахунок бюджету Лозівської громади. Нині громада отримала додаткову фінансову підтримку.
Лозівська громада отримала дотацію, як територія, що зазнала негативного впливу внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації.
Через постійну загрозу ракетних і шахедних ударів навчальний процес в громаді відбувається у дистанційному форматі. Лозівські педагоги продовжують навчати дітей, підтримувати їх і забезпечувати безперервність освітнього процесу.
Отримана підтримка допоможе громаді виконувати зобов’язання щодо оплати праці педагогічних працівників та забезпечувати стабільну роботу закладів освіти в умовах війни.
Новини Лозової – ТРК Сігма Головні новини міста Лозова, Харківська область