Чи буде у «Перлинок» своє приміщення?

Приміщення дитячому реабілітаційному центру виділили, але не дали. Щоб його отримати, потрібно зробити ремонт.

Реабілітаційний центр «Перлинки» відвідують 20 діток. Двоє з них приїздять з Близнюків, троє – з Панютиного, є діти з Лісовського, всі інші – лозівські. Тут з особливими малюками і малюють, і займаються спеціальною фізкультурою, і, головне – вчать спілкуватись між собою. Батьки дітей-інвалідів розповідають, що після занять у реабцентрі помітили значний ривок у розумовому та фізичному розвитку своїх малюків.

 

Окрім дітей, організація ще й морально підтримує батьків: тут вони можуть і поспілкуватись з тим, хто має схожі хвороби, почути пораду логопеда, психолога та інших спеціалістів.

Приміщення «Перлинки» ділять з інвалідами-візочниками. Через це заняття дітей проходять лише 2 рази на тиждень. Час занять також обмежений. Нещодавно міська рада пообіцяла дати малечі сусіднє приміщення в оренду, але за умови знайти спонсорів, котрі проплатять ремонт.

Проектно-кошторисна документація на ремонт приміщення вже готова. За підрахунками, на ремонт та оснащення кімнат знадобиться близько 360 тисяч гривень. Таких грошей інваліди не мають, тож про допомогу просять у лозівчан.

З миру по нитці – голому сорочка. Навіть маленька сума грошей допоможе дітям-інвалідам отримати омріяне приміщення. Усі бажаючі долучитися до цієї справи можуть зв’язатися з керівником «Перлинок» Ольгою Ашитковою за телефоном  063-632-22-54.