Прибирають, саджають і встановлюють

У Лозовій тривають останні приготування до 9 травня. Озеленювачі майже закінчили роботу, готова і програма свята.

 

 

Лозова активно готується до свята. Комунальні служби міста прибирають та прикрашають клумби квітами. Поки місто набуває святкового вигляду, посеред головної площі продовжує стовбичити те, що залишилось після Масляної. Лозівський міський голова Сергій Степанов говорить, що прибирати стовп ніхто не буде. Коло нього зроблять клумбу та, можливо, висадять в’юнкі троянди.

Поки прикрашання стовпа – справа майбутнього, а ось клумби на Меморіалі Слави вже майже готові. Цинерарії, хлорофіти, петунії – ці та інші квіти озеленювачі посадять як на Меморіалі, так і біля міськвиконкому. Озеленювачка Наталя Пилюга ненав’язливо нагадала, що усі насадження охоронятимуть.

У святкові дні міліціянти працюватимуть у посиленому режимі. Стежити за порядком правоохоронці будуть і на урочистих заходах, і у місцях відпочинку.

Для розроблення культмасової програми до Дня Перемоги у міськвиконкомі створили спеціальний оргкомітет. Розроблений ним план заходів містить аж 63 пункти. Покладання квітів до пам’ятних місць розпочались вже сьогодні. Цієї неділі міський Палац культури приготував прем’єру – м’юзікл «Відлуння перемоги».

9 травня святкові заходи почнуться з10 години урочистою ходою. З того ж часу на Жовтневій вулиці почне працювати виставка виробів народних умільців Лозівщини «Вулиця майстрів». Також о 10-й Лозівський краєзнавчий музей презентує виставку картин народного художника Росії, почесного громадянина нашого міста, ветерана 38-ї Лозівської стрілецької дивізії Олексія Бєлих.

Об 10:10 почнеться мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до братської могили загиблих воїнів. Об 11-й – «Солдатський привал». Крос-естафета пам’яті на честь ветерана 270-ої стрілецької дивізії, почесного громадянина міста Лозова Сергія Кулова стартує о 12-й.

Святковий концерт на площі Леніна розпочнеться об 18:00. Феєрверк відстріляють о 21:00. Після нього розпочнеться дискотека.

Також 9 травня увесь день на площі Леніна організують розваги та поставлять батут для маленьких лозівчан.