У Заячій балці провели мітинг до Дня Перемоги – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Заячій балці провели мітинг до Дня Перемоги

Свято Перемоги почали відзначати вже сьогодні. На мітингу в Заячій балці виступи школярок і студенток розчулили ветеранів до сліз.

Відзначини свята Великої Перемоги почалися вже сьогодні. Першими до пам’ятників війни ще зранку прийшли найменші лозівчани — малеча з дитсадків. А вдень відбувся і перший мітинг-реквієм — у Заячій балці.

 

Напередодні Дня Перемоги у Заячій балці — людно. Сюди традиційно прийшли працівники Лозівського ковальсько-механічного заводу, який і встановив тут пам’ятник, представники міської влади, учні шкіл і студенти технікуму. Головні герої свята — ветерани. Вони приймають заслужену увагу й вдячність і дають накази молодим.

Від учнівської молоді ветеранам відповідають співочі дівчата. Їхні пісні і вірші — від серця, тому на очах старшого покоління з’являються сльози. Особливо проникливо про долі солдатських матерів нагадують учениці 12 школи.

Виступи і розхвилювали, і порадували героїв у медалях. Увага і пошана, яку демонструють школярі й студенти, дає ветеранам сили жити далі, запевняє боєць флоту Микола Воробйов.

Після хвилини мовчання, якою учасники зібрання вшанували загиблих, до пам’ятного каменя поклали квіти.

Потому заводчани і технікумівці пішли до пам’ятника першому директору ЛКМЗ, ветерану війни Федору Супруну. Тут заступник гендиректора підприємства Стефан Рудь нагадав студентам про значення цієї особистості для Лозової. Свою пошану присутні виразили квітами, які і поклали до підніжжя пам’ятника.