З Нового року лозівчани отримуватимуть довідки, дозволи та свідоцтва через центр адмінпослуг +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

З Нового року лозівчани отримуватимуть довідки, дозволи та свідоцтва через центр адмінпослуг +vd

Центр адмінпослуг у Лозовій офіційно відкрили 1 жовтня за адресою Комінтерну, 2. Однак, за словами керуючого справами виконкому міськради Юрія Кушніра, повноцінно він запрацює після Нового року.

Зараз у центрі працює мінімальна кількість спеціалістів – начальник, адміністратор та державний адміністратор, який видаватиме різного роду дозволи. Вони поки готують усі необхідні папери.

Як пояснює Юрій Кушнір, центр працюватиме за принципом єдиного вікна. Людина за записом приходитиме до адміністратора. Той прийматиме документи та передаватиме їх у відповідну службу. Під час другого візиту до центру людині віддаватимуть готову довідку, дозвіл чи свідоцтво.

За приблизними підрахунками представників місцевої влади, центр надаватиме більше 100 адмінпослуг. Через центр працюватимуть відділи та управління, які підпорядковуються міській раді, та 13 інших служб. Серед останніх – управління юстиції, ветеринарна, міграційна, санітарна служби та інші.

Анна Скрипник

 

{youtube}Zb_b1h3qu8Y{/youtube}