Після звернень до мера на лозівському мікрорайоні відновили світло, вікна і обіцяють дитмайданчик +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Після звернень до мера на лозівському мікрорайоні відновили світло, вікна і обіцяють дитмайданчик +vd

Від сходу до сходу з 2011 року мешканці 9 мікрорайону методично добиваються відновлення вуличного освітлення, ремонту вікон у своїх під’їздах, права приватизувати свої кімнати (їхні будинки — це колишні гуртожитки).

На цьогорічній зустрічі з лозівчанами у дворі автодорожнього технікуму 15 жовтня меру Лозової Сергію Степанову є що відповісти: у 2013 році на мікрорайоні відновили вуличне освітлення, у під’їздах двох будинків вставили металопластикові вікна, запустили процес приватизації. Наступного року, говорить міський голова, тут встановлять дитячий майданчик і освітлять вулицю Кутузова.

Кількість робіт, виконаних на звернення місцевих мешканців, мер пояснює наполегливістю і водночас терплячістю тутешніх людей. Одна з активісток 9 мікрорайону — Світлана Ляшенко. За останній рік разом з сусідами вона щонайменше тричі була на прийомі у міського голови, а до Житлової управляючої компанії ходить щомісяця й частіше. Говорить, набридло жити у нетрях.

Під час цієї зустрічі з мешканцями мікрорайону мер Сергій Степанов попросив їх повернутися до питання створення ОСББ.

Валерія Гецко

 

{youtube}WCMDZ1cnZmY{/youtube}