Для ветеранів влаштували ювілейний святковий обід

6 травня Лозівський терцентр провів 20 обід для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Для них він святом спілкування.

 

 

Напередодні свята Перемоги – 6 травня – Лозівський територіальний центр провів ювілейний, 20 обід для ветеранів Великої Вітчизняної. Цей захід став справжнім святом для колишніх воїнів. Вони спілкувалися між собою, отримували вітання та квіти від школярів та влади. А ще смачно поїли.

Серед ветеранів – не тільки лозівчани. Сімох стареньких привезли з Панютиного. В їх числі і Ганна Сердюк. Жінка дуже рада нагоді поспілкуватися зі своїми друзями та смачно пообідати.

За статистикою, одноразову виплату до Дня перемоги не отримали 20 ветеранів. Ці люди пішли з життя, розповідає начальниця управління праці та соцзахисту лозівської міськради Ольга Федченко.

Саме на таких зустрічах, розповідає директор Лозівського терцентру Василь Лашин, ветерани отримують те, чого їм не вистачає найбільше, – спілкування.

Ось так ветерани збираються тричі на рік: до Дня Перемоги, Дня людей похилого віку та в День інвалідів. Цьогоріч територіальний центр планує провести ще одну зустріч, присвячену Дню конституції. Для цього соцпрацівникам, окрім особистих зусиль, потрібна ще й спонсорська допомога.