Комуналка вийшла з-під контролю

Дірявий дах, переповнена вигрібна яма, коробка з-під боєприпасів замість пісочниці. Так живуть на вулиці 38-гвардійської дивізії.

Мешканці 10-го будинку по вулиці 38-ої гвардійської дивізії розповідають, що байдужість з боку комунальників спостерігають вже давно. Будинок тримається лише тому, що його мешканці живуть дружно: разом прибирають, разом підремонтовують. Тепер, коли в непридатність прийшло все і одразу, терпець у людей урвався.

Каналізаційних люків на території будинку немає. Їх не покрали – вони просто провалилися. Каналізаційні колодязі мешканці накрили скатами, аби туди не попадала малеча.

Пісочницю для малюків дорослі зробили з ящика, у якому раніше зберігалися боєприпаси.

Анатолій Білецький , директор комунального підприємства «Лозовабуд», яке обслуговує цю територію, каже, що про проблеми 10-го будинку ніхто не забув. Просто тих 30 з лишнім гривень квартплати не вистачає, аби надати всі потрібні послуги у повній мірі

Для серйознішого ремонту потрібні чималі гроші. Щоб отримати їх, комунальник пропонує або скинутися самим мешканцям, або створювати ОСББ. Що стосується прибиральників, то директор пообіцяв взяти на контроль їхню роботу.