Поговорили і з’ясували: мер Лозової зустрівся з головою лозівської Народної ради +vd

Після того, як лозівські майданівці створили Народну раду, у міській раді виникла низка питань до цього об’єднання. Одне з них — спокій у Лозовій, бо у відповідь на ініціативи протестувальників захвилювалися антимайданівці. 5 березня мер Сергій Степанов запросив лідера лозівського Майдану Ігора Коломака до себе.

 

Голова Народної ради і депутат міської ради Ігор Коломак прийшов до міського голови вже за годину після телефонного запрошення. За словами Сергія Степанова, розмова була спокійною, тривала 10 хвилин.

“Ми пройшлись по питаннях, обмінялися думками. Ігор Іванович сказав, що активних дій у них на найближчі чотири дні не планується. Стосовно створення їхньої, я боюся назвати, організації, їхнього рішення, Ігор Іванович це прокоментував як суспільно-політичне рішення. Він абсолютно згодний, що формально це не громадська організація, що не дотримані ті механізми і ті критерії, які мали бути під час створення такої організації”, — сказав Сергій Степанов, Лозівський міський голова.

Відповіді Ігора Коломака задовольнили міського голову, зазначив він, однак ситуацію на контролі він тримає так само і відповідей від органів правопорядку ще чекає. Напередодні мер звернув їхню увагу на створення загонів самооборони у місті.

Валерія Гецко

 {youtube}yxTHaTW_0DU{/youtube}