Конкурс ораторів серед лозівських школярів присвятили 200-річчю Дня народження Тараса Шевченка +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Конкурс ораторів серед лозівських школярів присвятили 200-річчю Дня народження Тараса Шевченка +vd

Міський етап змагань кращих читців пройшов 6 березня у Лозівській загальноосвітній школі №3

 

Твори Шевченка та авторські вірші про нього зі сцени декламували учні шкіл Лозової, Домахи та Панютиного. Попри те, що пройшли століття, Тарасові слова залишаються актуальними, впевнені педагоги та учні.

– Для школярів Шевченко – не пустий звук. Шевченко для них взірець, Шевченко для них – творець, – говорить вчитель української мови та літератури Панютинської ЗОШ №1 Тетяна Філілєєва.

– Для мене Шевченко – це та людина, яка не боялася висловлювати свої думки, – розповідає учениця ЗОШ №1, Діана Комісаренко. – Він мріяв, щоб Україна була незалежною, і говорив про це.

Члени журі, до складу якого ввійшли працівники відділу освіти, оцінювали артистизм, сценічну культутру та художній рівень майстерності юних читців. Дипломи від відділу освіти отримали всі учасники конкурсу ораторів.

Третє місце між собою розділили Діана Комісаренко, Лев Слабун і Тетяна Мірошніченко. Дипломом за друге місце нагородили Яну Коваленко. Перемога дісталася двом дівчатам — Ользі Церковній та Анастасії Колісник.

На кращих читців чекають поїздки на обласний та Всеукраїнський конкурси ораторів, говорять у міському відділі освіти.

Олена Коваленко

{youtube}jJc1SgbYgkM{/youtube}