“Зміна” відсвяткувала відкриття

Дорослим — галстуки, дітям — солодощі і нові розваги. У таборі “Зміна” урочисто, гучно і весело відкрили сезон.

Дорослі довго думали і багато робили, щоб відпочинок для дітей вийшов незабутнім. Сьогодні в оновленому дитячому оздоровчому таборі “Зміна” відсвяткували відкриття чергового сезону. Від шкільних завдань та спортивних навантажень тут відпочивають діти залізничників Харківщини. Привітати їх з початком яскравих і насичених канікул приїхало керівництво Південної залізниці та очільники міста та району.

 

Почесних гостей запросили у центр — на сцену. Зустрічати їх вийшли усі шість загонів відпочивальників і сьомий — загін вожатих. Усі прокричали свої девізи, посвятили високопосадовців у змінівці і підняли прапор. Цим ознаменувалося відкриття нового сезону у дитячому оздоровчому таборі “Зміна”.

Щоб табір став ще кращим, Південна залізниця вклала у нього купу грошей. Не завадила навіть коштовна підготовка до Євро-2012. Нові спортивні тренажери, майданчики, комплекси — розваг стало більше на ту саму кількість відпочивальників.

З Харкова, Лозової, Панютиного та найближчих сіл сюди на одну зміну з’їхалися 180 дітлахів. У другу зміну буде так само. Керівництво табору поставило собі на меті зробити цей відпочинок для дітей незабутнім.

З офіційною частиною відкриття не затягували. Після привітань і кількох яскравих номерів дітлахам роздали шоколадки та відпустили на власне свято. Тут, у більш тісній обстановці, змінівці показували таланти. Керували процесом вожаті, на яких і покладено обов’язок зробити кожен день відпочинку не схожим на інший. Це — тільки початок, але і батьки, і діти вже у захваті.

На продовження свята після обіду дітей чекав басейн, а ввечері — велике табірне вогнище. Воно мало ще більше з’єднати змінівців в одну велику родину.