Художники захистили дипломи

Ікони з бісеру, графіка, об’ємна вишивка, скульптура – такі різноманітні дипломні роботи 13 червня презентували випускники ЛУКіМу.

 

Ікони з бісеру, графіка, об’ємна вишивка, скульптура – такі різноманітні дипломні роботи 13 червня презентували випускники ЛУКіМу.

Випускники художнього відділення Лозівського училища культури і мистецтв дивують не тільки картинами, а й незвичним захистом робіт. В актовому залі, випускники презентують свої роботи театралізовано — з музикою, співами та танцями.

Випускники представляють на сцені абсолютно різні роботи. Жодна за стилем та технікою не повторюється. Це і графіка, і батік, об’ємна вишивка, і хохломський розпис, і навіть ікони із бісеру. Авторка такої ікони, Уляна Березна, виготовляла її з благословення священика. Дівчина використала 6 кілограмів бісеру, який обійшовся у 1,5 тисячі гривень. Працювала Уляна над іконою близько 5 місяців. А ось Світлана Висоцька не малювала і не декорувала. Дівчина просто перетворила сцену на подіум. Вона представила вишиту весільну сукню.

З дипломними роботами випускникам дуже допомагали викладачі. Вони і підказували, і надихали.

Творчі роботи випускників високо оцінили екзаменатори з Харкова.

Заступник голови правління Харківської організації національної спілки художників України В’ячеслав Лещенко зізнається: його вразила об’ємна вишивка в українському стилі. Авторку цієї роботи чоловік навіть запросив на всеукраїнську виставку. Проте й інші роботи випускників не припадатимуть пилюкою в училищі. Через місяць їх можна буде побачити на виставці у Харкові.