Майстер-клас від чемпіонки

Два дні володарка Кубку світу з десяти танців, бальниця Євгенія Денисенко тренувала вихованців клубу «Еліт».

Два дні володарка Кубку світу з десяти танців, бальниця Євгенія Денисенко тренувала вихованців клубу «Еліт».

На першому груповому занятті Євгенія Денисенко вчить дітей навичкам танцю самба. Вона розповідає, показує рухи і суворо слідкує за їх виконанням.

Юних бальників це заняття дуже виснажило. Хоча складно, втомилися – однак воно того варте. Танцівники вже зараз впевнені, що на змаганнях виступатимуть краще.

Бальницю міжнародного класу Євгенію Денисенко вразили лозівські танцівники. Займаючись лише день з ними, дівчина вже побачила, у кого які можливості. Вона зазначила, що подібна концентрацію здібних учнів у колективах зустрічається рідко.

Заняття з Євгенією Денисенко не дешеве. Індивідуальне – взагалі б’є по гаманцю. Однак батькам грошей не шкода, бо майстер-клас справжньої чемпіонки – це цінний досвід для їхніх дітей.

Тренер спортивно-оздоровчого клубу «Еліт» Роман Соковіков періодично запрошує своїх колег – професійних танцівників, аби ті поділились майстерністю з юними чемпіонами. Говорить, корисно це не тільки для малих танцівників: він сам дізнається щось нове, дивлячись на методику викладання інших.

Не виключено, що володарка Кубку Світу з десяти танців Євгенія Денисенко ще тренуватиме лозівських бальників, якщо її запросять. Чемпіонка запевнила, що час для цього вона знайде.