Ремонт на трьох

Підземний перехід біля п’ятого мікрорайону збираються відремонтувати. Сьогодні, 5 липня, комісія оглянула об’єкт і склала дефектний акт.

Підземний перехід біля п’ятого мікрорайону — один з основних шляхів, яким заводчани йдуть на роботу. За три десятиліття його існування тут зникло світло, скло, оздоблення, розвалилися сходи для візків. А ще перестав працювати дренаж, через що перехід навесні і під час дощів затоплює. Цього року його вирішили по-справжньому відремонтувати. За ініціативою міського голови сьогодні об’єкт обстежувала спеціальна комісія.

 

Результатом роботи комісії має стати дефектний акт і кошторис робіт. Планується, що у ремонті візьмуть участь місто, Лозівська дистанція колії та ЛКМЗ.

Сьогодні підземний перехід — безгосподарський об’єкт. Він не стоїть ні на чиєму балансі. Міське керівництво збирається вмовити залізницю взяти перехід собі. Перемовини вестимуть на рівні області. Та поки залізничники неохоче обговорюють свою участь у майбутньому ремонті.

Попри неузгодженість сторін, міське керівництво налаштоване рішуче. За словами першого заступника мера Володимира Денисенка, перехід відремонтують вже до початку холодного сезону. Тут збираються привести до ладу покрівлю, стіни, стелю й підлогу, засклити вікна, відновити загальні сходи і сходи для візків, повісити противандальні ліхтарі і прочистити дренаж.