УПЕК створює благодійний фонд – Новини Лозової – ТРК Сігма

УПЕК створює благодійний фонд

Допомогти тим, хто найбільше цього потребує, тоді, коли це необхідно. З цією метою ІГ УПЕК створює благодійний фонд “Патріоти”.

Допомогти тим, хто найбільше цього потребує, тоді, коли це необхідно. З цією метою ІГ УПЕК створює благодійний фонд “Патріоти”.  Ініціатором виступив президент компанії Анатолій Гіршфельд. Фонд надаватиме матеріальну допомогу працівникам підприємств індустріальної групи, які потрапили у скрутне становище. Розподілятимуть гроші опікунські ради кількох рівнів, обрані з числа самих працівників. Відучора на Лозівському ковальсько-механічному заводі почався процес створення опікунських рад та обрання довірених осіб.

 

Механо-збиральний цех №1 одним з перших взявся обрати цехову опікунську раду. Навіщо створюється благодійний фонд “Патріоти” і як саме він працюватиме, співробітникам докладно пояснює директор з виробництва ЛКМЗ Микола Орищенко.

Створення такого благодійного фонду — вимога часу, говорить начальник механо-збирального цеху №1 Віктор Кучеренко. “Патріоти” матимуть більше можливостей допомогти, ніж керівництво заводу чи профспілковий комітет. Це буде організація з власним бюджетом та чіткою ієрархією. Найнижчій рівень – довірені особи (у колективах менше 100 чоловік) та опікунські ради підрозділів (у більших колективах). Члени ради прийматимуть заяви та виноситимуть рішення: або допомогти, або відмовити, або – в особливих випадках – подати клопотання в опікунську раду підприємства і навіть у найвищий орган — опікунську раду фонду.

З понеділка по четвер у всіх підрозділах ЛКМЗ проведуть 34 подібних зібрання для обрання довірених осіб, первинних опікунських рад та делегатів для участі у загальнозаводській конференції благодійного фонду “Патріоти”. У п’ятницю, 8 липня, у ній візьмуть участь 200 чоловік. Вони оберуть опікунську раду підприємства.