У Лозовій квартальні поскаржилися на маршрутників та попросили для школярів безкоштовний проїзд +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій квартальні поскаржилися на маршрутників та попросили для школярів безкоштовний проїзд +vd

У Лозовій квартальні попросили розібратися з хамством водіїв громадського транспорту та організувати пільговий проїзд у маршрутках для школярів на Авилівці. З офіційним проханнями вони звернулися до начальника управління економіки міської ради Сергія Гранкіна на засіданні 5 жовтня.

Головний економіст міста відповів, з перевізниками та їхніми працівниками цьогоріч ведуть активну роз’яснювальну роботу: 17 водіям винесли догани, 2 – звільнили.
Сергій Гранкін закликав містян не терпіти водіїв-хамів та повідомляти про випадки грубіянства за номером: 2-27-18.
Квартальні також попросили начальника управління економіки організувати безкоштовний проїзд у маршрутках для школярів. Пояснили, до 8 школи багатьом дітям пішки йти далеко, а на проїзд доводиться витрачати 140 гривень на місяць.
Керуючий справами виконкому Юрій Кушнір зауважив, пропозиція квартальних доречна, але спочатку потрібно прорахувати кількість школярів, які їздять на навчання. Після цього необхідно поговорити з перевізниками та дізнатися, чи зможуть вони забезпечити безкоштовний проїзд для дітей.

                 {youtube}IhCgeDe4U_Y{/youtube}