Підбили підсумки – Новини Лозової – ТРК Сігма

Підбили підсумки

На ЛКМЗ проаналізували виконання колдоговору за перше півріччя 2011. На заводі є негаразди, але про людей керівництво дбає.

Почалася конференція з не дуже гарної інформації: не витримавши конкуренції деякі заводські товари зникли з ринку. Об’єми виробництва ЛКМЗ зменшились. Що ж стосується випуску товарної продукції, то у порівнянні з першим півріччям 2010 цей показник значно виріс. Але, як сказав Василь Черномаз, рівняти показники з післякризовим роком не годиться. Тому оцінювати виконане вирішили по запланованому на початку року: загальний об’єм виробництва виконали на 73%.

 

Окрім цього завод несе ще і чималі збитки. Це і через брак, і через енерговитрати. Тільки за минулу добу завод використав на 155 тисяч гривень газу та на 138 тисяч електроенергії.

Через нестачу грошей були у першому півріччі і затримки з видачею спецодягу. А кількість травмованих на підприємстві залишилась на рівні минулорічних показників – 5 випадків. Серед позитиву – підвищення  мінімальної зарплатні. Зараз середня заробітна плата на ЛКМЗ трохи більше 2000 гривень.

На оздоровлення дітей у першому півріччі 2011 завод витратив 300 743 гривень. З врахуванням заїздів цього місяця у Кирилівці відпочило майже 400 заводчан та 99  дітей. За безкоштовними путівками від профкому на Азовське море з’їздило 80 чоловік, ще 40 поїдуть в Кирилівку у серпні. А ще до Дня машинобудівника на заводі буде організована туристична поїздка до Святогорська. Людям надавали матеріальну допомогу, орендували спортзали. Гроші на все це завод надав у повному обсязі, як і було записано у колективному договорі. Його умови в кінці конференції признали виконаними.

Дар’я Олійник