Будинок лозівчанки розпадається через вибухи на арсеналі

Лозівчанка Євдокія Завгородня мешкає у будинку, який після вибухів на арсеналі “світиться” від дірок.

Більша частина лозівчан вже встигла забути події 2008-го, коли горів 61 арсенал. Але Євдокії Завгородній це не вдається. У її будинку №5 на вулиці Некрасова від чисельних дірок у стелі та тріщин у стінах гуляє вітер. Крізь щілини між стіною та будинком видно Свято-Смоленський храм.

Не кращі й інші приміщення: на кожне припадає по 2-3 дірки у стелі. У кімнаті, де спить 85-річна Євдокія Завгородня, ліжко відсунуте, щоб в дощову погоду на жінку не лилась вода.

Пенсіонерка хвора на рак, вона перенесла кілька операцій і готується до ще однієї. Грошей на ремонт у старенької немає. У минулому учасниця трудового фронту, тепер Євдокія Дмитрівна отримує медалі та привітання з підписом самого Президента, а ось найелементарнішого – ремонту житла – дочекатися не може. Хоча родичі Євдокії Дмитрівни зверталась за допомогою і до мера, і до офісу регіоналів.

На черзі у міському управлінні житлово-комунального господарства справа Євдокії Завгородньої не перша і не єдина. У реєстрі постраждалих дім пенсіонерки є, є й заяви від онучки, і висновок обстеження. Кошторис на ремонт будинку пенсіонерки за 2009 рік склав майже 2,5 тисячі гривень. Зараз, з урахуванням зростання цін, вартість ремонту збільшиться більше ніж удвічі.

Дар’я Олійник