Лозівчан похилого віку погодували та розважили

Напередодні Дня людей похилого віку Лозівський терцентр зібрав стареньких на святковий міні-концерт та обід.

29 вересня, напередодні Дня людей похилого віку, Лозівський терцентр зібрав стареньких на святковий міні-концерт та обід.

 

Розважальна програма від школярів у цей день розрахована на стареньких. Їх малеча хвалить у віршах, для них співає, танцює, грає на музичних інструментах.

Начебто стандартна программа від дітлахів для пенсіонерів – все одно, що концерт зірок естради. Розважальна частина триває недовго, щоб не втомити стареньких.

Далі за планом – їхнє частування. Марія Куштим обідом задоволена, такі страви у раціоні пенсіонерки не щодня. Жінка отримує 800 гривень пенсії. Більша частина цих грошей йде на сплату комунальних, трішки менше на ліки. Залишку від пенсії ледь вистачає на макарони, картоплю та хліб. Марія Куштим мріє про збільшення пенсій усім пенсіонерам, покращення життя молоді та про гарне ставлення до таких, як вона.

Колишній військовослужбовець Микола Скрипник на малу пенсію не скаржиться. А ось на здоров’я нарікання є. Невдовзі чоловікові виповниться 85 років. Микола Скрипник каже, що здоров’я – це єдине чого не вистачає.

У Лозовій кількість людей похилого віку сягає майже 20 тисяч осіб. Тобто кожен 4 мешканець нашого міста – пенсіонер. Не всі вони забезпечені гарними умовами життя та гідними пенсіями. Однак ті, хто отримує допомогу від Лозівського терцентру, точно не ображені, каже його директор Василь Лашин.

Тих пенсіонерів, які на святковий обід прийти не змогли, теж не залишать без уваги. Василь Лашин розповів, що цих стареньких привітають соцпрацівники та подарують вітальний лист.

Дар’я Олійник