У Лозовій журі із Харкова оцінювали юних виконавців +vd

У Лозовій пройшов 20-й ювілейний регіональний молодіжний фестиваль «Весняні дзвіночки». 24 квітня протягом кількох годин поспіль понад 30 юних вокалістів та танцюристів міста та району показували журі з Харкова свої таланти.

Культорганізатор Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської райради Олена Діденко розповіла, «Весняні дзвіночки» для дітей та молоді з різних населених пунктів району їхній заклад організовує не перший рік. Цьогоріч показати свої таланти журі з Харкова хотіли чимало учасників з 50 відібрали 18 кращих номерів.
Від Лозової для участі у конкурсі відібрали 20 з 40 учасників. Вперше цьогоріч організатори фестивалю ввели номінацію молодіжних субкультур, розповів організатор «Весняних дзвіночків» у Лозовій Дмитро Сальніков.
Такий фестиваль проводять для того, аби діти не забували своє коріння та українські традиції, зазначив керівник фестивалю та член журі Андрій Олефір.
Переможці фестивалю отримають безкоштовні путівки до дитячих оздоровчих таборів влітку, а кращі молоді колективи чи виконавців запросять на концерт до Дня молоді у Харківський парк Фельдмана. Найкращі номери, які відберуть члени журі, учасники фестивалю покажуть на гала-концерті у Харківському театрі опери та балету 1 червня. Хто з районних та міських учасників став кращим визначать у травні.

____________________

Даже в вашем гараже должно быть хорошее освещение для осуществления различных необходимых действий. Предлагаем вашему вниманию top led garage lights с потолочным креплением. Большой выбор и приемлемая цена. Качество, которое прослужит вам долго. 

____________________

На правах реклами

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=pVsw3zflHOc&feature=youtu.be{/youtube}