10-відсоткове подорожчання тепла не допоможе – Новини Лозової – ТРК Сігма

10-відсоткове подорожчання тепла не допоможе

Підвищення тарифів на тепло не допоможе комунальному підприємству «Теплові мережі» вийти з мільйонних збитків.

Підвищення тарифів на тепло не допоможе комунальному підприємству «Теплові мережі» вийти з мільйонних збитків. Про це заявив перший заступник Лозівського міського голови Володимир Денисенко.

Нагадаємо, з 1 січня лозівське тепло коштує на 10% дорожче. Але цього недостатньо для нормальної роботи «Теплових мереж». Тепловики кажуть, тариф треба було підвищувати приблизно на 50%. Розрахунки показують, що з затвердженим тарифом новий рік принесе підприємству збитки у розмірі 13 мільйонів гривень.

Зменшити збитки можливо, запевняє головний інженер “Теплових мереж” Павло Усков. Підприємство може давати менше тепла, економити його витрати, утеплюючи будинки та підвали. Крім того, тепловики планують побудувати 9 нових котелень безпосередньо біля будинків-споживачів. Таким чином, витрачатиметься менше тепла на шляху від котельні до квартири.

Побудувати всі необхідні котельні і таким чином зменшити збитки підприємтва мають за 3 роки. Для цього потрібно більше 150 мільйонів гривень. А поки підприємство є збитковим, тепловики планують скорочувати штат і доводити державі необхідність підвищення тарифу.