Домашня сторінка / Новини / Місяць без води через вантажівку провели мешканці лозівської вулиці

Місяць без води через вантажівку провели мешканці лозівської вулиці

Все через сусіда, який не давав водяникам усунути аварію. Над місцем пориву він поставив вантажівку.

Більше місяця без води у кранах просиділи мешканці однієї з авилівських вулиць. Все через сусіда, який не давав водяникам усунути аварію. Над місцем пориву він поставив вантажівку.

У боротьбі за воду авилівчани оббили усі пороги. Зрештою, щоб відремонтувати водогін, комунальникам довелося залучити міліцію разом з ДАІ.

13 вересня на водопроводі по вулиці Зої Космодем’янської сталася аварія. Щоб усунути порив, копати потрібно було якраз під вантажівкою. А власник не хотів її прибирати.

Мешканці вулиці так і не змогли достукатися до сумління сусіди. Вони звернулися до міліції і до міського голови. Протягом місяця ситуація не рушила з місця.

У жилкомунгоспі образу людей розуміють, але с несвідомим сусідою спочатку хотіли домовитися по-людськи. У перший раз до них справді вийшла жінка, пообіцяла, що чоловік машину прибере. Але цього не сталося, і більше у цьому дворі працівницям жилкомгоспу не відкривали. Вони приходили ще кілька разів, приносили припис, щоб люди прибрали свою вантажівку, – все було марно. Зрештою, залучивши міліцію та державтоінспекцію, вантажівку просто відтягли. Відбулося це 19 жовтня.

Тепер власника вантажівки очікує штраф за неправильне паркування авта — воно стояло на тротуарі. Мінімальне покарання – 340 гривень.

Коли ж після місячної тяганини водяники отримали доступ до місця пориву, роботи їм виявилося на дві години. Аварію усунули, воду людям нарешті дали.

Валерія Гецко

0