Місяць без води через вантажівку провели мешканці лозівської вулиці

Все через сусіда, який не давав водяникам усунути аварію. Над місцем пориву він поставив вантажівку.

Більше місяця без води у кранах просиділи мешканці однієї з авилівських вулиць. Все через сусіда, який не давав водяникам усунути аварію. Над місцем пориву він поставив вантажівку.

У боротьбі за воду авилівчани оббили усі пороги. Зрештою, щоб відремонтувати водогін, комунальникам довелося залучити міліцію разом з ДАІ.

13 вересня на водопроводі по вулиці Зої Космодем’янської сталася аварія. Щоб усунути порив, копати потрібно було якраз під вантажівкою. А власник не хотів її прибирати.

Мешканці вулиці так і не змогли достукатися до сумління сусіди. Вони звернулися до міліції і до міського голови. Протягом місяця ситуація не рушила з місця.

У жилкомунгоспі образу людей розуміють, але с несвідомим сусідою спочатку хотіли домовитися по-людськи. У перший раз до них справді вийшла жінка, пообіцяла, що чоловік машину прибере. Але цього не сталося, і більше у цьому дворі працівницям жилкомгоспу не відкривали. Вони приходили ще кілька разів, приносили припис, щоб люди прибрали свою вантажівку, – все було марно. Зрештою, залучивши міліцію та державтоінспекцію, вантажівку просто відтягли. Відбулося це 19 жовтня.

Тепер власника вантажівки очікує штраф за неправильне паркування авта — воно стояло на тротуарі. Мінімальне покарання – 340 гривень.

Коли ж після місячної тяганини водяники отримали доступ до місця пориву, роботи їм виявилося на дві години. Аварію усунули, воду людям нарешті дали.

Валерія Гецко