На Лозівщині хочуть ліквідувати школу +vd

 

Занять там немає вже 2 роки. Учнів возять у школу до сусіднього села, а приміщення закладу пустує.

У селі Мальцівка Лозівського району школа фактично пуста вже 2 роки. Ініціатива ліквідувати непрацюючий заклад належить Новоіванівській сільській раді, до складу якої входить Мальцівське. Причиною стали гроші, точніше, їхня відсутність: утримувати приміщення немає за що.

Прокуратура у закритті Мальцівської школи побачила порушення процедури і заборонила ліквідацію. Саме тому заклад і надалі юридично існує. Він існуватиме доти, доки на ліквідацію не погодиться мальцівська громада.

Сьогодні перипетії зі школою мальцівських учнів та їхніх батьків особливо не цікавлять. Усі діти вже 2 роки навчаються у Новоіванівці. Юні мальцівчани кажуть, що у новій школі їм подобається. Тут є і комп’ютерний клас, і годують смачно, і гуртки можна відвідувати.

Виконуюча обов’язки директора Новоіванівської школи Людмила Філіпова розповідає, що у їхній школі діти забезпечені усім необхідним. Зараз у стінах Новоіванівської школи навчається 66 учнів, серед них 22 мальцівчан.

Мальцівські батьки на Новоіванівську школу не скаржаться. Не подобається їм лише те, що привозять дітей додому запізно, близько 16 години.

Нещодавно у селі заговорили, що і Новоіванівську школу чекає доля Мальцівської. Та у  районному відділі освіти чутки про закриття школи спростовують.

Ліквідацію ж Мальцівської школи Новоіванівська сільська голова збирається обговорити з людьми на найближчих зборах громадян.

Дар’я Олійник

 

{flv}18_11_2011_malcivska shkola{/flv}