Рибалка на Орільському водосховищі загинув через вітер, човен і одежу +vd

Трагедія сталася 12 листопада. Двоє друзів з Павлограда рибалили на Орільському водосховищі на надувному човні.

На Орільському водосховищі втопився рибалка. Трагедія сталася у суботу, 12 листопада. Двоє друзів з Павлограда рибалили на Орільському водосховищі на надувному човні.

 

Погода цього дня була вітряною, різкі пориви підняли хвилю. Легкий човен перекинувся, і один з чоловіків опинився у воді. Ситуацію ускладнило те, що чоловік був у теплому одязі — той намокнув і потяг рибалку вниз. Товариш не зміг швидко надати допомогу, і в результаті чоловік загинув.

Аналіз ситуації, який провели рятувальники, показав, що причиною трагедії стало саме поєднання сильного вітру, занадто легкого човна і важкого зимового одягу: він заважав обом рибалкам.

Попри цей випадок, на Орільському водосховищі продовжують ризикувати любителі рибної ловлі. На вихідних у цих водах плавають більше півсотні човнів, говорять у Лозівському райуправлінні МНС. І більшість з них — надувні.

Протягом 2009 році на водоймах Лозівщини загинули семеро людей. У 2010-му — четверо. З початку цього, 2011 року, – двоє. Рятувальники просять любителів риболовлі в осінньо-зимовий період замінити її іншим приємним заняттям і не збільшувати трагічну статистику.

Валерія Гецко

 

{flv}18_11_2011_vtopuvsya rubalka{/flv}