Працівники ЛКМЗ зустрілися з міськими очільниками +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Працівники ЛКМЗ зустрілися з міськими очільниками +vd

Заступники Лозівського міського голови приїхали на ЛКМЗ та відповіли на питання заводчан. Зустріч відбулася 5 грудня.

До зустрічі з міськими очільниками заводчани готувалися ретельно. Заздалегідь передали до міської ради перелік із 17 питань, а потім ще й засипали міських очільників записками із залу.

Серед найгарячіших проблем ті, що пов’язані з дорогою до заводу. Заводчани прохали перемонтувати понівечений тротуар, що на шляхопроводі Моторного. Перший заступник Лозівського міського голови Володимир Денисенко пояснив: міський голова пише листи, аби держава дала кошти на закінчення ремонту усього мосту. У свою чергу  Стефан Рудь, заступникгенерального директора зі спеціального виробництва ЛКМЗ, запропонував не чекати, поки держава зглянеться на прохання міської влади, і вирішити цю проблему, засипавши щебенем 100 метрів тротуару.

Ще одна «перешкода» на шляху у заводчан, які йдуть пішки з 5 мікрорайону на ЛКМЗ і навпаки,  – підземний перехід. Після дощів у ньому збирається вода, до того ж він не освітлюється. Володимир Денисенко сказав, що на ремонт переходу потрібно близько 150 тисяч. Місто планує зайнятися цим об’єктом у наступному році. А директор з виробництва ЛКМЗ Микола Орищенко запропонував там якнайшвидше встановити два ліхатаря.

Прохали заводчани і про маршрутки, які міська влада ще наприкінці літа обіцяла пустити по вулиці Свободи, із зупинкою біля ЛКМЗ.

Якщо з цим маршрутом посприяти пообіцяли, то подовжити графік руху маршруток на Панютине, за словами Володимира Денисенка, міська влада не може. Бо  маршрут підпорядковується обласній адміністрації. Не в змозі міські очильники вплинути і на рух електричок. Зараз заводу доводиться самотужки вирішувати проблеми з підвозом своїх працівників, які мешкають у передмісті, а це щомісяця 40 тисяч додаткових витрат.

Відразу після зустрічі з міськими очильниками відбулося засідання профкому, де його голова Юрій Семененко, аналізуючи відповіді представників міської влади, підкреслив, що не на всі питання заводчан прозвучали вичерпні відповіді.

Інна Воробйова

 

{flv}06_12_11 lkmz{/flv}