У пологовому відділенні лозівської лікарні померла дитина +vd

 

Достеменні причини смерті поки не відомі. Медики та батьки новонародженої звинувачують один одного.

Дитина народилася 30 листопада. Менш як за добу їй зробили щеплення від гепатиту В. Батьки кажуть, що після цього дівчинці одразу стало погано. Вже за дві години вона померла.

Коли матері дозволили подивитися на тіло дитини, жінка побачила на місці уколу почервоніння та набряки. Утім лікарі переконують, щеплення не могло спричинити смерть дівчинки.

За словами заступника головного лікаря Центральної районної лікарні Людмили Найдук, тією самою вакциною прищеплювали діток у пологовому відділенні і у поліклініці – з ними все гаразд.

У пологовому відділенні говорити про обставини смерті дівчинки відмовляються. Буцімто, правоохоронні органи заборонили давати будь-які коментарі, поки триває слідство. Однак не на камеру лікарі називають винною матір дитини. Нібито вона грудьми задушила новонароджену, коли годувала.

Наразі вже відомі попередні висновки судово-медичної експертизи, які зробили у Харкові. За ними дитина померла від синдрому раптової дитячої смерті. Простіше кажучи, невідомо чому у дівчинки зупинилося серце. Остаточну причину смерті назвуть, коли завершаться усі лабораторні дослідження.

Зіновій Галаван, начальник слідчого управління ГУ МВС України у Харківській області розповідає, щодо цього випадку порушили кримінальну справу за фактом неналежного виконання професійних обов’язків працівників Лозівської ЦРЛ.

Батьки померлої дівчинки чекають остаточних результатів судмедекспертизи та сподіваються, що справжню причину смерті їхньої дитини не замовчать.

Робити щеплення від гепатиту В у Лозовій та у районі тимчасово припинили. Усю партію вакцини харківського виробника вилучили. Її додатково перевірятимуть.

Анна Скрипник

 

{flv}09_12_2011_ pomerla dutuna{/flv}